21 lutego 2023

Proces wchodzenia w Nową Erę - rys historyczny

Nieco historii...

 

 

Zmiany dzisiejszego świata to proces, który w swej odsłonie pełnej, zapoczątkowany został ok. 300 lat wstecz. Z perspektywy dzisiejszego człowieka czas ten jest niewyobrażalnie daleki, jednak w perspektywie budowania fundamentów pod nadchodzącą Nową Erę- wydarzenia niewyobrażalnie ważnego w skali ludzkości, to niewiele. Był to czas przede wszystkim burzenia się dawnego patriarchalnego systemu, zdominowanego przez energię męską, aby przejść przez kobiecą, i na końcu dojść do równowagi. Równowaga ta to Ziemia za ok. 100 do 300 lat. 


Dziś budzimy się do energii żeńskiej, do równowagi brania i dawania, do bycia w energii serca, nie umysłu, do czucia, nie rozumowania. To te jakości dziś przechylają szalę osób przebudzonych, aby z czasem dojść do równowagi, która jest pełnią życia na Ziemi w rzeczywistości, w jaką wprowadza nas Nowa Era. Jednak ruch ten, globalny, kolektywny dziś w swej dynamice nie działa na poziomie całej Ziemi w odniesieniu każdego zamieszkałego czy rodzącego się tu człowieka. Ruch ten pozwala na dziś dzień wybierać w jakiej jakości pragnę żyć.

 

I to spośród ludzi, którzy wybrali wyższe jakości przyświecające im w prowadzeniu, budowaniu własnego życia, buduje się fundament nowego świata. Dziś to osoby, które miały odwagę w sercu, aby mimo mocno zakorzenionych wzorców dawnej ery pójść głębiej, dalej i wybiec wizją poza dzisiejszy świat. 

 

Jak wygląda nasze tu i teraz z perspektywy globalnej, jak i wielowymiarowej?

Jest w pierwszym ujęciu niewyobrażalnym chaosem. Chaosem, który jest największy od stuleci i niezbędnym do budzenia się Nowego Świata. Łagodne wejście w potencjał Nowej Ery dla wielu przebudzonych, gotowych i otwartych na to, jest możliwy. To te osoby, które już wybrały drogę serca, Duszy, głębszych wartości. Ale ogromna część ludzkości jest gdzieś pomiędzy bądź też uparcie jest w dawnym postrzeganiu. Z poziomu postrzegania ruchów kwantowych, na Ziemi chaos ten będzie trwał jeszcze wiele lat — wzmożony do 3,5 roku, dość duży podział nadal - do 12 lat, a w perspektywie ok. 100- 300 lat dopiero pozwoli osiąść harmonijnie istotę Nowej Ziemi dla większości ludzi, jako naturalną.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com