23 lutego 2023

Proces wchodzenia w Nową Erę - rys indywidualny

Dziś, jako osoba przebudzona widzisz, doświadczasz tego cudu przechodzenia w Nową Erę. Dla osób nieprzebudzonych pozornie dzieje się wiele — widzą burzący się świat, będący pewną stałą do tej pory. Jednak nie widzą nic więcej poza tym, co materialne. W osobach takich narastać może lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, nawarstwiające się poczucie bezradności, nawracające stany depresyjne, lękowe, choroby psychosomatyczne. 

 

 


Co zrobić, gdy ja wybrałam/ wybrałem życie w wyższych wartościach, ale wśród moich bliskich, rodziny są osoby, które nie podjęły tej woli i tkwią w starych strukturach bardzo mocno?

 

 

Przede wszystkim zaakceptować, że podział między mną, a takimi osobami będzie niestety narastał. W roku 2027 nastanie znów kolektywny ruch globalny, który pozwoli osobom będącym gdzieś pomiędzy tymi dwoma świata, wejść w poziom odczuwania mniej więcej na poziomie osoby przebudzonej, bądź jeśli użyje odpowiednich narzędzi, w pełni wejść w nowe jakości. Warto spojrzeć na tę perspektywę, jak na stosunkowo krótki czas i podjąć działania naprowadzające daną osobę na jakości, które Tobie przyświecają, cierpliwie kierując w tę stronę.

 

Warto, abyś zrozumiał/a, że jakość starego może dziś się dla Ciebie całkiem zacierać. Gdy jesteś coraz mocniej w nowych jakościach, zaciera się pamięć budowana na poziomie podświadomych starych wzorców. Mimo, że mogłaś stosunkowo niedawno żyć sama w podobnych jakościach, dziś wydawać się może to niesamowicie odległą i niewyobrażalną rzeczywistością. 

 

Spójrz na relacje z taką osobą, z pozycji osoby, która głębiej i bardziej świadomie czuje. Traktuj z wyrozumiałością, cierpliwością i przede wszystkim z jakości pola serca. Poczuj, jakbyś była w roli trenera dzikiego zwierzęcia, które próbuje miłością i cierpliwością wprowadzić we wzajemną relację zwierzę, które jest w trybie przetrwania. Wiem, to być może niezbyt trafne, może pomyślisz, że uwłaczające porównanie, ale jest dość obrazowe. 

Osoba żyjąca w jakości Nowej Ery żyje coraz bardziej w tu i teraz i pragnie kreować własne życie, pełnię życia, czerpać obfitość i radość życia. Osoba w starych strukturach jest naturalnie w trybie przetrwania — to naturalny instynkt, który przypomina nam skąd pochodzimy, czyli ewolucyjnej drodze człowieka i instynktów, dziś nazywanych typowo zwierzęcymi. Wchodząc w Nową Erę, wychodzimy coraz mocniej z instynktownego trybu przetrwania, w coraz mocniej samostanowienie o własnym życiu.

 

 

Dziś postaraj się skupić na sobie, własnym rozwoju, bo to Ty, osoba przebudzona wpływasz realnie na budowanie Nowego Świata. Nie dawaj energii tam, gdzie Twoje światło nie jest potrzebne — w burzenie starego świata, w nawracanie ludzi na nowy paradygmat. Gdy ktoś będzie potrzebował Twojego osobistego wsparcia w przebudzeniu, zwróci się o to sam. W zmianie potrzebna jest wola. Każdy z ludzi na Ziemi żyje dokładnie w tym samym czasie- kolektywnego przebudzenia, jednak część wybrała inaczej, część pozostała w innych strukturach i wiele czynników za tym stoi. Każdy człowiek jest inny i droga każdego będzie inna. 


Także Ty dającą/ dający światło, miej je dla tych, którzy tego swiatła świadomie potrzebują i po nie sięgają. Nie rozpraszaj swojego bezcennego światła na bycie dla ludzi w ciemności, bo nie taka Twoja rola tu na Ziemi. Wszyscy otrzymaliśmy ten sam dar — życie i każdy z nas wykorzystać może ten dar na swój własny, indywidualny sposób.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com