Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
27 listopada 2022

Procesy Nowej Ery - jak przyjąć ich potencjał

Świadomość tego, co wpływa na nas, jako Istoty ludzkie jest ważna, aczkolwiek na dziś dzień będąca jeszcze poza odbieraniem z poziomu ludzkiego. Mowa o ruchach i procesach wielowymiarowych, które bezpośrednio łączą się w swym działaniu z ruchami globalnymi, a następnie oddziałują na Ciebie, na człowieka. 

 

Jak już wiesz, to w jakim zakresie odczuwasz, a także przyjmujesz do własnego życia zakres tych procesów, zależy od Twojej wolnej woli. Zależy od tego na ile masz otwartość na przyjmowanie do życia kolejnych procesów wielowymiarowych w prostej odsłonie dla Ciebie - umożliwiającej widzieć i dostrzegać coraz bardziej prawdę, a także rozwijać swoje naturalne predyspozycje i moc. 

 

Jak już też wiesz z ostatniego wpisu, nie każdy przyjął taki potencjał, nie dla każdego człowieka na Ziemi czas obecny jest czasem procesów wewnętrznych, umożliwiających odkrywanie własnego potencjału. Jednak Ty, osoba, która weszła w proces "przebudzenia" jesteś teraz w bardzo ważnym momencie swojego życia, być może najważniejszym. Czasie, który jeśli we właściwy i wartościowy sposób zostanie wykorzystany, może pozwolić odkryć Twoją pełnię, Twój pełen potencjał, moc, dary, jakie warto będzie realizować w Nowej Erze.

 

 

 

 

Jak wykorzystać potencjał tego czasu w pełni? 

 

 

 

 

Za każdym procesem wielowymiarowym, globalnym, na głębokich poziomach i warstwach stoi człowiek, który proces ten może przyjąć bądź nie.

 

Co oznacza przyjęcie procesu?

 

Przyjęcie jest zgodą i wolą na dostrojenie siebie, jako całości do potencjału obecnych procesów wyższych. 

 

W jaki sposób w praktyce możemy to robić? 

 

Poprzez bycie, poprzez samoświadomość i obecność. Wiesz, że każdy proces wyższy może wpływać na Ciebie z różną intensywnością, w zależności od tego, co nosisz we własnej ścieżce życia. Jeśli większe pokłady idące za procesami wyższymi potrzebują się uwolnić, może być to czas trudny. Jeśli pokłady są niewielkie, znikome bądź żadne- procesu możesz nawet nie odczuć, ale nadal jesteś jego częścią. 

 

 

Przyjrzymy się temu, jak wykorzystać potencjał, który rezonuje z częściami w Tobie wymagającymi uwolnienia.

 

 

Wiedz, że w najprostszym ujęciu można procesy podzielić na te, które:

 

  • wpływają swoją częstotliwością z możliwością uwolnienia blokad, oddzielających od Twojej pełni i jakości,

 

  • a następnie te gruntujące nową jakość.

 

 

Jeśli przechodziłaś głęboki proces Drogi do Obfitości wiesz już, w jakiej kolejności się to odbywa:

 

  • oczyszczanie, uwalnianie, aby zrobić miejsce na nowe,

 

  • przyjęcie nowej jakości,

 

  • a następnie już w nowej jakości układanie dalszej linii życia w nowej jakości. 

 

 

Ten proces mógł przybliżyć Ci to, jak w potencjale wyższych zmian wszelkie procesy, które bezpośrednio mogą dotykać Ciebie, mogą na Ciebie oddziaływać. 

Wiedza z procesu Droga do Obfitości, pozwoli Ci także świadomie przyjmować potencjały procesów dziejących się globalnie. 

 

Jak? 

 

W kilku prostych wskazówkach:

 

Gdy pojawia się coś wymagającego uwolnienia — myśl powracająca, natrętna, bądź emocja potrzebująca uwolnienia,  wydarzenia wrzucające w pole niesprzyjające Tobie etc. 

 

 

 

 

Zauważ

 

 

 

Pierwszym krokiem będzie zauważenie. Zauważ, postaraj się zaobserwować, z roli obserwatora przyjąć co się pojawia.

 

 

 

 

 

Zaakceptuj

 

 

 

 

Następnie bez potrzeby nazywania, szufladkowania z umysłu i katalogowania skąd pochodzi, zaakceptuj obecność tego, co się pojawia. Z pełnym poczuciem wdzięczności i zaufania, że jest po to, aby dać Tobie pełną wolność, że przychodzi po to, aby pomóc Ci uwolnić się od tego, co już Ci nie służy. 

 

 

Jak już wiesz, poszukiwanie źródeł w zasobach umysłu może być niepełne, zakrzywiać obraz tego, co się właściwe wydarza, ponieważ z tego poziomu odzyskać możesz jedynie pamięć wydarzeń z teraźniejszego życia. Źródła traum mogą, jak już wiesz, być dużo głębsze i najczęściej tak jest. Aby uwolnić się, one pokazują się pod postacią wydarzenia, emocji, myśli z teraźniejszego życia, ale są często jedynie echem głębszych zranień.

 

Także wracając — zaakceptuj i przyjmij z pełną otwartością i wdzięcznością to, co się pojawia. Nie próbuj odrzucać, zastępować innymi emocjami, nie próbuj nazywać, po prostu trwaj w tym, w jak najbardziej obecny sposób, na ile możesz sobie pozwolić. 

 

 

 

 

 

Aktywuj energię miłości

 

 

 

 

Następnie to, co możesz zrobić samodzielnie z tym, co się pojawiło, to aktywować swoje pole serca. Aktywować swoją najmocniejszą energię, która pozwoli Ci uzdrowić i być w tym, co się wydarza w pełnej uważności i rosnącej miłości. 

 

Aktywuj pole serca i skieruj jej strumieniem tam, gdzie coś usiłuje się uwolnić. Poczuj rosnące ciepło oraz miłość. Zaakceptuj, że jesteś w momencie uzdrawiania, uwalniania z blokad, które chcą się pożegnać, chcą się uwolnić. Trzymaj swoją uwagę w miłości tak długo, jak tylko zdołasz. 

 

 

 

 

 

Uwolnij

 

 

 

 

Gdy emocja, myśl, ucichnie, pobądź jeszcze chwilę w energii pola serca z intencją pełnego uwolnienia, uzdrowienia i napełnienia energią miłości miejsc, które zostały uwolnione.

 

 

 

 

 

Świadomie przyjmij nową jakość

 

 

 

 

Gdy poczujesz odczucie błogości, ulgi, możesz wyjść z uważności i od tego momentu postanowić, co wybierasz zamiast tego, co zostało uwolnione, jaką nową jakość zapraszasz do własnego życia.

 

Pamiętaj, że to, co się uwalnia dzieje się po to, aby zrobić miejsce na nową jakość - jakość dobrą, wspierającą, w Twojej pełni. Poczuj radość na przyjęcie nowego, nowej jakości i pobądź w tej radości i wdzięczności. 

 

 

 

 

 

Proces ten może zająć Ci kilka, kilkanaście minut, a może także kilka dni, rozłożony na pewne interwały czasowe. Gdy już ugruntujesz się w tym, wiedz i zaakceptuj, że odkrywasz dla siebie nową jakość oraz pełnię. Tym samym pozwalasz we własnym życiu, ciele, umyśle na przyjmowanie ogromnych, wychodzących poza postrzeganie ludzkie, procesów wielowymiarowych dziejących się obecnie. 

 

 

Wiedz, że ta prosta praktyka pozwala Ci na poziomie kwantowym, oczyszczać kody, które wciąż tkwią w polu, linii opadającej, które już nie rezonują z większością Ciebie, Ciebie jako świadomego człowieka. Praktyka taka pozwala także na przyjmowanie nowych, czystych kodów do własnego ciała. Część z nich w postaci komórkowej, część w postaci energetycznej, ciała energetycznego. Każda z tych zmian przybliża Cię coraz mocniej do tego, czego naprawdę pragniesz — do życia w coraz większej pełni, w coraz większej spójności ze sobą oraz rodzącym się potencjałem Nowej Ery.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do sekcji: NARZĘDZIA, tam dziś znajdziesz medytację wspomagającą, samouzdrawiania. Niebawem także pojawi si medytacja uwalniania blokad, będąca również odniesieniem do dzisiejszego przekazu. 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

27.11.2022

 

 

 

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com