Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
17 maja 2023

Proste ale skuteczne techniki pracy ze sobą.

W ostatnim artykule pisałam, czym jest świadome bycie w tu i teraz. Dziś podzielę się jak poprzez pogłębiona praktykę bycia w tu i teraz efektywnie pracować ze sobą.

 

Podzielę się prostymi, ale skutecznymi technikami - prostota jest tym, co uważam za kluczowe w ziemskich praktykach. Przesadne skomplikowanie zaburza przepływ energii, a to prowadzi do chaosu, co w rezultacie nie daje upragnionych efektów.

 

Pisałam w ostatnim artykule o tym, że pogłębiona praktyka pozwala na świadome dawanie uwagi, tego, co z umysłu, emocji, ciała i w prowadzeniu duchowym. A co robić, gdy zauważymy blokady, emocje, myśli, które chcą nam przekazać informacje, że mamy coś do uwolnienia, pożegnania? Najprostsza z technik skutecznych to intencja i świadomy oddech. 

Dlaczego są one skuteczne i jak to robić? 

 

 

 

Intencja

 

 

 

Intencja — intencja to Twoja wola, zgoda. Nic nie może się zadziać bez Twojej zgody — jest to podstawowe prawo działające zarówno na Ziemi, jak i całym Wszechświecie. Intencja jest właśnie uproszczoną formą Twojej zgody na przyjęcie pewnych wartości, potencjału, procesu, na wykonanie pewnych działań skutecznie etc. 

 

Intencja np. "pożegnania, uwolnienia tego, co na teraz może być uwolnione" to podstawa, która daje możliwość przetransformowanie tych rzeczy, które nie służą Twojemu dobru. Bycie w tu i teraz z taką intencją może wiele zdziałać, o ile pojawia się do uwalnia coś, co możemy samodzielnie uzdrowić. Jeśli nie — z zaufaniem, że Dusza poprowadzi nas do osób, które nam w tym pomogą. 

 

 

 

Świadomy oddech

 

 

 

Świadomy oddech - zauważenie miejsca blokady i świadomy oddech w to miejsce. Wdychanie nosem i wypuszczanie ustami z intencją uzdrowienia, uwolnienia. Może temu także towarzyszyć wizualizacja tego, jak pobierasz energię poprzez wdech i świadomie przekierowujesz go do miejsca uzdrawiania, następnie zostaje zabrana energia, która się skumulowała i ją wydychasz ustami. Oddychasz tak długo aż poczujesz, spokój, lekkość. Dlaczego tak prosta praktyka jest skuteczna? Wydychane świadomie, z uważnością powietrze powoduje uaktywnienie, ruch energii w Twoim ciele. Ruch energii natomiast pozwala na dokonywanie zmian na poziomie energii. Jeśli coś utknęło z tego poziomu, takim ruchem wzbogaconym intencją, możesz uwolnić nagromadzone wibracje w konkretnym miejscu w ciele.

 

W taki sposób możemy uwalniać z powodzeniem bieżące obciążenia. Gdy obciążenia są zbyt głębokie do samodzielnego uwolnienia z zaufaniem, że Dusza pokieruje nas na odpowiednie osoby, techniki, in. które wesprą nas w uwolnieniu niesłużących obciążeń.

 

 

 

 

Fragment programu "Doga do Siebie".

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com