Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
27 kwietnia 2023

Rola umysłu w globalnym przebudzeniu 

Proces globalnego przebudzenia miał swój start, zalążek działań na ok. 230 lat wstecz. Wtedy już rozpoczął się delikatny ruch ewolucyjny, którego celem było doprowadzenie zarówno wibracji Ziemi, jak i w dłuższej perspektywie czasu, jego mieszkańców do wejścia w wibracje Nowej Ziemi. Czyli wibracje wolności, samostanowienia o sobie - po blisko 7 tysiącach lat wyjścia z niewoli. 

 

Niewola w wielu sytuacjach miała obraz niewoli fizycznej — czyli brak możliwości stanowienia o własnym ciele, życiu, wyborach, zniewolenia i wejścia w tryb przetrwania w całej linii życia. 

 

W dzisiejszych czasach, współczesnych niewola ta przyjęła nieco inny wymiar — jest to przede wszystkim zniewolenie poprzez świadomy umysł, który na drodze ewolucji przejął rolę, której nie jest dane wykonywać.

 

Umysł świadomy nie jest od samostanowienia, a od układania schematów i mechanizmów, które mogą w dalszej perspektywie ułatwić życie — czyli znaleźć gotowe rozwiązania na nowe zagadnienia, w oparciu o dane już poznane wcześniej na linii życia. Umysł świadomy, w części aktywnej dziś dla człowieka, nie jest od podejmowania decyzji, samostanowienia i świadomych wyborów — nie potrafi tego, nie ma wypracowanych takich mechanizmów. 

 

I nie jest to ułomność — po prostu pewne zaburzenie na linii czasu w rozumieniu jego roli w życiu człowieka.

 

Umysł świadomy — jest od układania w struktury, wzorców tego, co w dalszej perspektywie czasu może posłużyć do zmniejszenia czasu potrzebnego na przyswajanie nowych umiejętności, wiedzy etc. Czyli dzięki niemu np. nie potrzebujemy każdego dnia uczyć się na nowo chodzić. 

 

To, co umysł świadomy zaakceptuje, przyswoi, uzna za służące rozwojowi człowieka, zapisuje się w jego podświadomości — czyli w części, w której magazynuje cały dotychczasowy zasób wiedzy, aby mogła ona służyć człowiekowi w dalszych etapach życia. Dzięki temu działamy w sposób automatyczny i nie musimy — jak wyżej każdego dnia uczyć się na nowo wszystkiego, co przyswoiliśmy wcześniej. 

 

I jest to świetny mechanizm do momentu, aż nie doszło na linii ewolucji człowieka do momentu, gdzie zabrakło w tym jasności roli nadświadomości — czyli Wyższej Świadomości/ Wyższego Ja/ czyli Duszy człowieka. To ten element, który ma kluczową rolę w samostanowieniu, wyborach i decyzjach kluczowych i ważnych w życiu człowieka. 

 

W dzisiejszych, teraźniejszych czasach ta rola została sprowadzona do „intuicji” i złożono na karb czegoś mało poważnego, a na pewno mniej istotnego niż decyzje podejmowane z pozycji umysłu. A jest całkiem przeciwnie.

 

Nadświadomość, jest z kolei zaprogramowana w taki sposób, aby połączenie z wyższym planem, głębszym sensem istnienia była pewną stałą w podejmowaniu decyzji życiowych — czyli automatycznego połączenia ze Źródłem. A to wszystko, czego człowiek potrzebuje, aby wejść na drogę prowadzącą do głębszego sensu, spełniania, satysfakcji, radości, czy obfitości.

 

 

 

 

Fragment webinaru "Rzeczywistość 5D"

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com