18 stycznia 2023

Równowaga między byciem a działaniem

Jako ludzkość wychodzimy wciąż ze struktur starej ery. Wiele wzorców, programów, przekonań, które jeszcze długie lata, a dla niektórych dziesięciolecia, będą odbijać się mocnym echem na rosnące i rodzące się działania w nowym - to naturalny proces. 

 

 

 

Przechodzenie w jakości kolejnej ery to część procesu ewolucyjnego,

który zadziewa się obecnie w dość namacalny sposób. 

 

 


Globalnie z tych struktur wychodzić będziemy jeszcze kilkanaście do kilkudziesięciu lat u osób, które nie weszły w proces budzenia świadomości w czasie obecnym. Proces ten dla jednostki, dla każdego człowieka będzie również indywidualnym procesem dostrajania się cyklicznie do ruchów globalnych, a także wyborów tego, jaką drogę pragnie obierać — rozwoju nowych jakości we własnym życiu, czy tkwienie w starych jakościach typowych dla ery poprzedniej. 

 

W obecnym czasie jakości te w życiu każdego człowieka wciąż się zacierają, czasami szala jakości nowego przechyla się znacząco. Czasami jednak jakości starego stają się dominujące. Jest to naturalne, ponieważ w rosnącej świadomości to wciąż nadal

 

 

umysł działający w sposób automatyczny i schematyczny prowadzi większą część naszych wyborów i decyzji.

 

 

Dlatego tak ważna we wspieraniu osobistych procesów jest coraz większa rosnąca świadomość zarządzania własnymi zasobami umysłu. Wtedy dużo łatwiej jest wychodzić z torów, w które w naturalny sposób wchodzimy automatycznie.  Dlatego tak ważne jest też, aby dbać o codzienny kontakt z własną Wyższą Świadomością, własną Duszą. To te momenty zatrzymania, bezruchu, pozwolenia sobie na bycie są przyzwoleniem na połączenie z tą częścią siebie, której przyświecają wartości wyższe, która prowadzi w stronę pięknych, dobrych jakości. 

 

Dlatego też, gdy w codziennym życiu nie pozwalamy sobie na bycie, na relaks, na odpoczynek, pewne zatrzymanie, możemy bardzo szybko wracać na tory umysłu działającego automatycznie. Okresy zatrzymania służą także pogłębieniu pracy wewnętrznej, a zaprzestaniu przyjmowania bodźców zewnętrznych, co towarzyszy energii działania. W zatrzymaniu pozwalamy sobie na dopełnienie się w nas ważnych procesów, na głębsze zrozumienie, wglądy, na poznawanie prawdy o sobie. W dawaniu sobie przyzwolenia na odpoczynek, na bycie jest naturalny mechanizm pozwolenia na niezablokowany przepływ w życiu. Gdy zamiast być - działamy, a zamiast działać odpoczywamy, zmęczeni i wypaleni, wciąż naruszamy naturalny przepływ. Warto dbać o czas dla siebie, na bycie blisko siebie,

 

 

połączenie z Wyższą Świadomością, aby nie tracić azymutu we własnym życiu.

 

 

To jest czas, który jest niezbędny do dobrego funkcjonowania człowieka, który pragnie wnosić we własne życie większą wartość i jakość lekkości, dobrobytu i obfitości. 

 

 

 

Życie to równowaga między braniem a dawaniem, byciem a działaniem.

Gdy równowagę tę świadomie zaburzamy, oddalamy siebie od obfitości życia.

 

 

 

 

 

Czytaj cały tekst... subskrypcja.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com