Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Jako ludzkość wychodzimy wciąż ze struktur starej ery. Wiele wzorców, programów, przekonań, które jeszcze długie lata, a dla niektórych dziesięciolecia, będą odbijać się mocnym echem na rosnące i rodzące się działania w nowym - to naturalny proces. 

 

 

 

Przechodzenie w jakości kolejnej ery to część procesu ewolucyjnego,

który zadziewa się obecnie w dość namacalny sposób. 

 

 


Globalnie z tych struktur wychodzić będziemy jeszcze kilkanaście do kilkudziesięciu lat u osób, które nie weszły w proces budzenia świadomości w czasie obecnym. Proces ten dla jednostki, dla każdego człowieka będzie również indywidualnym procesem dostrajania się cyklicznie do ruchów globalnych, a także wyborów tego, jaką drogę pragnie obierać — rozwoju nowych jakości we własnym życiu, czy tkwienie w starych jakościach typowych dla ery poprzedniej. 

 

W obecnym czasie jakości te w życiu każdego człowieka wciąż się zacierają, czasami szala jakości nowego przechyla się znacząco. Czasami jednak jakości starego stają się dominujące. Jest to naturalne, ponieważ w rosnącej świadomości to wciąż nadal

 

 

umysł działający w sposób automatyczny i schematyczny prowadzi większą część naszych wyborów i decyzji.

 

 

Dlatego tak ważna we wspieraniu osobistych procesów jest coraz większa rosnąca świadomość zarządzania własnymi zasobami umysłu. Wtedy dużo łatwiej jest wychodzić z torów, w które w naturalny sposób wchodzimy automatycznie.  Dlatego tak ważne jest też, aby dbać o codzienny kontakt z własną Wyższą Świadomością, własną Duszą. To te momenty zatrzymania, bezruchu, pozwolenia sobie na bycie są przyzwoleniem na połączenie z tą częścią siebie, której przyświecają wartości wyższe, która prowadzi w stronę pięknych, dobrych jakości. 

 

Dlatego też, gdy w codziennym życiu nie pozwalamy sobie na bycie, na relaks, na odpoczynek, pewne zatrzymanie, możemy bardzo szybko wracać na tory umysłu działającego automatycznie. Okresy zatrzymania służą także pogłębieniu pracy wewnętrznej, a zaprzestaniu przyjmowania bodźców zewnętrznych, co towarzyszy energii działania. W zatrzymaniu pozwalamy sobie na dopełnienie się w nas ważnych procesów, na głębsze zrozumienie, wglądy, na poznawanie prawdy o sobie. W dawaniu sobie przyzwolenia na odpoczynek, na bycie jest naturalny mechanizm pozwolenia na niezablokowany przepływ w życiu. Gdy zamiast być - działamy, a zamiast działać odpoczywamy, zmęczeni i wypaleni, wciąż naruszamy naturalny przepływ. Warto dbać o czas dla siebie, na bycie blisko siebie,

 

 

połączenie z Wyższą Świadomością, aby nie tracić azymutu we własnym życiu.

 

 

To jest czas, który jest niezbędny do dobrego funkcjonowania człowieka, który pragnie wnosić we własne życie większą wartość i jakość lekkości, dobrobytu i obfitości. 

 

 

 

Życie to równowaga między braniem a dawaniem, byciem a działaniem.

Gdy równowagę tę świadomie zaburzamy, oddalamy siebie od obfitości życia.

 

 

 

 

 

Czytaj cały tekst... subskrypcja.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Równowaga między byciem a działaniem

18 stycznia 2023