Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
04 kwietnia 2023

Rozpoznawanie własnych korzeni

W życiu każdego z nas ważni są bliscy, rodzina. Często jednak we wzmożonym rozwoju, dostrajania do obecnych zmian, osoby takie, do tej pory bliskie, stają się często obcymi ludźmi, bądź kontakt z nimi nie jest już karmiący, dobry, wspierający. 

 

To naturalne- czas aktualny pozwala w sposób naturalny dostrajać się do zmian, ale jest to nadal wybór- czy pragnę żyć jak dawniej, jedynie w potencjale umysłu, czy idę w stronę potencjału serca, czucia doświadczania na poziomie ducha i energii.

 

Aktualny czas wyborów wzmaga coraz bardziej odczuwalny rozłam między ludźmi, którzy jednak postanowili się przebudzić i iść w stronę prawdy, a osobami, które pozostały w widzeniu świata jedynie z poziomu umysłu, fizycznego doświadczania.

 

Wiedz jednak, że w tym procesie, w odpadaniu z naszego otoczenia osób, które często do tej pory były bliskie, rozpoczyna się także inny proces. Dla tych z nas, którzy mają odwagę w sercu odkrywania pełnej prawdy o sobie, także tej wielowymiarowej, rozpoznawania swoich korzeni nie jedynie w procesie ludzkiej ewolucji, ale także wielowymiarowej, lada chwila mogą zacząć następować olbrzymie zmiany. Przede wszystkim odkrywania i zaakceptowania "rodzin wielowymiarowych" - czyli rozpoznawania własnych korzeni wychodzących poza ziemskie doświadczanie. Jest to bardzo piękny proces, tworzący olbrzymie pole doświadczania z poziomu czystej miłości. 

 

Mam ogromną radość, po miesiącach trudnych, zostawiania własnej ziemskiej rodziny, dziś otwierać się na rozpoznawanie nowej rodziny — cudownych ludzi, którzy także poszli drogą rozwoju, doświadczania tak, że w pewnym momencie naszych dróg mogliśmy się spotkać, rozpoznać i zobaczyć, że gdzieś tam, w innym wymiarze jesteśmy sobie bardzo bliscy, mamy wspólny cel i prawdę. Dziś tutaj na Ziemi także możemy być dla siebie olbrzymim wsparciem i "bratnimi Duszami" w wędrówce ziemskiej. 

 

Ten świat nie przestaje mnie zaskakiwać i mimo że tęsknię momentami za domem, za Źródłem Obfitości oraz mam momenty, gdy życie ziemskie jest szczególnie trudne, jednak nadal wiem i czuję, że fizyczne doświadczanie ziemskiego życia jest niesamowitym przywilejem, którego cud warto z wdzięcznością przyjmować każdego dnia .

 

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com