Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję,
za chwilę otrzymasz dostęp do ebooka.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Zapisz się do newslettera

 

Logowanie

Platforma

Znajomość praw energii,

 

wchodzenie w świat praw nie tylko ziemskich, ale i wielowymiarowych,

 

odczuwanie coraz głębsze struktur realnego stworzenia z poziomu duchowego.

 

 

To jedynie skrawek tego, co podświadomie coraz mocniej zaczniemy odczuwać, czego będziemy doświadczać, czuć, bez potrzeby nazywania, schematyzowania. To właśnie te pozwolą nam w kolejnych dziesięcioleciach czuć coraz głębsze połączenie z Czystym Istnieniem, a przez to ze sobą. 

 

Jesteśmy częścią Wszechświata. Jesteśmy, każdy z nas jest częścią większej, misternie tworzonej całości stworzenia, która w swej potędze jest jeszcze nie do objęcia umysłem. Każdy z nas, każdy z ludzi, może poczuć tę potęgę w drobnych chwilach - drobnego zachwytu nad pięknem natury, bycia w bliskim kontakcie ze sobą, bliskimi. Gdy napływa do Ciebie subtelne poczucie głębi, głębokiego spokoju czy radości, to właśnie te momenty, gdy zanurzasz się w potędze stworzenia.

 

Nie musimy jako ludzie wiedzieć, nazywać, doświadczać całości tego, jak zbudowany jest Wszechświat. Nie musimy wiedzieć i nazwać poszczególnych jego części. Najbardziej istotne to pojąć, że Ty, Ja jesteśmy jego częścią i w sposób wartościowy przyjąć, zaakceptować i dostosować się do większej całości.

 

Jak?

 

Poprzez głębokie poczucie kim naprawdę jestem, po co tutaj jestem. To właśnie każdy człowiek i wszystko, co stworzone, jeśli wejdzie w pełną harmonię życia, postrzegania i doświadczania własnego życia, dokładnie tak jak powinno ono wyglądać w zgodzie ze sobą, będzie elementem spójnym i harmonijny z harmonijną całością Wszechświata.

 

Przez ostatnie stulecia człowiekiem oddalał się od tego, był tak mocno zakotwiczony w trybie przetrwania, nie tworzenia, w trybie działania nie bycia, że zgubił na lata sens istnienia. Dziś możesz tworzyć fundamenty, pierwsze kroki tego, co nazywa się twórczym życiem, życiem z mocą odkrywania własnej prawdy, odkrywania własnej mocy sprawczej i pełni siebie, nie iluzją czy złudnym obrazem. 

 

Właśnie teraz doświadczasz cudu wchodzenia w niezwykły okres życia na Ziemi, w której dostąpić możesz cudów bycia i doświadczania życia takim, jakie jest. Doceniaj, jak niezwykły czas i możliwości rodzą się. Staraj się czerpać z tego poczucie wdzięczności i bycia coraz bliżej siebie.

 

Bo Ty bliżej siebie to Wszechświat w większej harmonii.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

30.12.2022

 

Sens istnienia

30 grudnia 2022
Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®