Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
18 kwietnia 2023

Skuteczna praca własna

Porównania - lubię się do nich odnosić, aby w prosty sposób móc wyjaśniać rzeczy ciut bardziej skomplikowane. Porównania przedstawione na polu fizycznym dają możliwość zrozumienia wielu mechanizmów kwantowych, pracy z energią czy wielowymiarowych, z którymi często umysł ma problem, aby objąć, zrozumieć, przyjąć jako fakt.

 


Niedawno porównywałam świadomość procesów globalnych i wielowymiarowych, które wpływają w bezpośredni sposób na wejście w wibracje nowej ziemi, rzeczywistość 5D do naszym zainteresowaniem polityką kraju, Europy, Świata. To, że my nie interesujemy się takimi aspektami, nie dajemy im uwagi nie oznacza, że w sposób bezpośredni nie wpływają na nas, nas nie dotyczą.

 

O tym będę mówiła więcej na webinarze “Rzeczywistość 5D” w kolejną środę 26 kwietnia, na który serdecznie zapraszam.

Zapisy jeszcze otwarte. 

 

 

 

 

 

 

 

W weekend podczas prac w ogródku przyszła mi do głowy mocna analogia pracy z ziemią, a pracy nad naszymi wzorcami, wychodzenia ze starych nawyków, wzorców przekonań, aby wchodzić w nowe, te sprzyjające.

 

 

 

 

Praca w ogrodzie w ogóle wiele mnie uczy — o cierpliwości, pokorze, o tym,

że każda zmiana jest procesem rozłożonym w czasie, o naturalnych

cyklicznych zmianach i zasobach, które wpływają na nasze życie.

 

 

 

 

Przekopując w weekend kawałek ogródka kwiatowego, przyszło do mnie porównanie do pracy nad sobą.

 

W zeszłym roku ten sam kawałek ogródka, mocno zapomnianego zostawiłam jak jest, stwierdziłam jest dobrze, po co ruszać. Wyrwałam jedynie największe chwasty te ponad ziemią i rozsiałam nowe, ładne kwiatki. Z kilkudziesięciu nowych kwiatów posianych wyrósł jeden — mały lichy jeden słonecznik.

 

W tym roku postanowiłam podejść rzetelnie do tematu. Wiedziałem, że aby stworzyć dobre warunki potrzebuję przerzucić nieco ziemi, oczyścić porządnie tę część i ją dobrze poznać. Przystępując do pracy nie spodziewałam się nawet, że te niewinne chwasty wyrastające ponad ziemią, ciągną się w olbrzymią sieć korzeni pod nią, niektóre nawet na 5 metrów w dół, tworząc skuteczny mur przed wzrostem nowych roślin. Przekopanie kawałka ziemi zajęło mi kilka dni, ciężkiej, fizycznej pracy, ale warto było. Teraz gdy oczyściłam ją w pełni, zrobiłam fundament pod nowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejnym etapem jest poznać dobrze tę ziemię -jaki ma odczyn, czym nawozić, w jaki sposób, aby przywrócić jej naturalny potencjał. Gdy zaprzyjaźnię się z nią i zadbam, wtedy przyjdzie kolej na rozpoznanie, co warto na takiej ziemi posiać nowego. Nie każde, nawet najpiękniejsze kwiaty świata będą się dobrze czuły w tym konkretnym środowisku. Także rekonesans, jakie kwiaty mają największy potencjał dobrze tu wzrastać jest kolejnym etapem.

 

Gdy już wybiorę nasiona, sadzonki, posieję je, wtedy nastanie długi, stały już proces, zależny od pór roku dbania, doglądania, dawania stałej uwagi i czasu temu, aby kwiatom w moim ogródku żyło się dobrze. Z otwartością i zrozumieniem, jak wiele możesz dać od siebie, ale że nie wszystko ode mnie zależy — nie mam wpływ na warunki atmosferyczne czy wiele innych czynników. 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego opowiadam Tobie o tym przykładzie?

 

 

 

 

 

 

Ponieważ doskonale oddaje proces, jaki wykonuje się w Akademii Spark, czyli przykład pełnego, rzetelnie wykonanego kompleksowo procesu żegnania starego, aby w pełni wejść w nowy potencjał.

 

Początkiem jest oczyszczanie. Jeśli do tej pory pracowałaś wyłącznie nad przekonaniami, uwarunkowaniami z tego życia, to wycinałaś tylko tę część chwastów nad ziemią. A one każdego roku na wiosnę odrastały, po każdym deszczu rosły w górę, odbierając światło i wodę, niezbędny potencjał do wzrostu nowego, tego co chcesz we własnym życiu siać służącemu Tobie. I tak wciąż i wciąż cyklicznie powracasz do tych samych wzorców — tak jak cyklicznie te same chwasty odrastają. A wiele z nich, jeśli masz za sobą dłuższą wędrówkę na Ziemi, tworzy taką sieć skutecznie odcinającą Cię od potencjału rozpoznania siebie prawdziwej.

 

Dopiero gdy wykonasz rzetelną głęboką pracę, uwalniającą całą Twoją wędrówkę tutaj na Ziemi, wszelkie rodowe, pokoleniowe, karmiczne i inne, jakie robimy w Drodze do Obfitości® — tak jak te korzenia na wiele metrów w głąb ziemi pozwalasz dopiero na to, że te same wzorce, blokujący Twój rozwój nie będą wracały.

 

Po przygotowaniu takiego solidnego gruntu przychodzi czas na rozpoznanie w pełni siebie, kim naprawdę jestem i tego, jak funkcjonuje środowisko, świat wokół Ciebie. Rozpoznanie własnego potencjału, darów, sposobu funkcjonowania, czemu dawać uwagę, czas, co siać, wzmacniać, jak budować własną, niepowtarzalną drogę życia. W pełni na wszystkim poziomach i w prawdzie, która pozwala wychodzić z iluzji czy społecznych uwarunkowań tego "jak należy", czyli to co dajemy jako wiedzę, narzędzia w ramach Akademii Spark.

 

Dopiero po tym zasobie, pracy przychodzi czas, aby zacząć siać nowe. A dalej już dbać, doglądać, dawać dobrą uwagę w dalszej drodze, aby to nowe wzrastało najlepiej jak może, w tych warunkach jakie panują i z wiedzą, że nie wszystko zależy tylko od Ciebie, że otwartość, elastyczność, zaufanie jest tutaj kluczem, aby spokój, satysfakcja i poczucie obfitości mogło zagościć w Twoim życiu.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com