Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
22 grudnia 2022

Spokój, harmonia i miłość

Jak rozgościć się w poczuciu własnego ciepła i miłości?


Jak móc dawać to, co najbardziej wartościowe i dobre innym?

 

Gdzie, w jakim miejscu we mnie, znajduje się spokój, harmonia i miłość?

 

 

 

 

 

 

Pytania być może pozornie górnolotne i głębokie, ale w czasie, który obecnie obchodzimy odnalezienie w sobie pokładów miłości, harmonii i spokoju, może stanowić ogromny fundament pod przeżycie w wartościowy sposób tego czasu. Dziś, gdy wszystko jeszcze pędzi, gdy napędzani zewnętrznym światem nie działamy w zgodzie z rytmem naturalnym, może pojawiać się w nas wiele frustracji, niechcianych emocji, które zalewają nas i nie pozwalają dojść do esencji siebie. 

 

Czas, którego aktualnie doświadczamy, to czas w naturalnym potencjale bycia, doświadczania, pewnego zamrożenia i odnajdywania jakości poprzez wzmożone, głębokie odczuwanie siebie. To czas do wewnątrz, to czas większych wglądów, przemyśleń i weryfikacji. To czas, nawet jeśli spędzony z bliskimi, to w głęboki sposób, w prawdzie, we wspólnym byciu, niezagłuszaniu siebie prawdziwych.

 

Takie doświadczanie tego czasu pozwala na wewnętrzną harmonię, takie doświadczanie pozwala wykorzystać potencjał w pełni. A potencjał to być, doświadczać, zanurzyć się w sobie i odkrywać, co jest dla nas, a co już nie, co zabieramy ze sobą w dalszą podróż, a co postanawiamy pożegnać. 

 

Gdy gonitwa świata zewnętrznego nie pozwala nam na takie doświadczanie tego czasu, narastać może w nas wiele emocji, które teraz potrzebują się uwolnić. Ale uwolnienie to żegnanie tego, czego nie chcemy dalej ze sobą zabierać. Uwolnienie to wewnętrzna praca, nie zewnętrzne impulsy, które wysyłamy mimochodem do innych, do świata. 

 

 

To, co może wspomóc w tym czasie, jeśli nie możemy w naturalny sposób przeżywać go i doświadczać, to aktywowanie własnych pokładów spokoju i miłości. Gdy tam wejrzysz, gdy znajdziesz ten impuls głębokiej miłości i harmonii, pozostaniesz w większej harmonii zarówno ze sobą, jak i z otoczeniem, ze światem.

 

Znajdź to miejsce w sobie — miejsce miłości, spokoju i staraj się wracać do niego uwagą, ilekroć czynniki zewnętrze wytrącają Cię z naturalnej równowagi bycia i doświadczania. 

 

 

 

 

Czytaj więcej... subskrypcja.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com