MEDYTACJE

 

 

Cyklicznie również tworzę kolejne narzędzia kwantowe, które pozwalają dostrajać do rosnących możliwości Nowej Ery. Medytacje te również są to najwyższej jakości kwantowe narzędzia, z ogromną mocą transformacji na polu fizycznym. 

WIEDZA

 

Każdego miesiąca pobieram czyste przekazy, wciąż poszerzam wiedzę z czystych Źródeł z zakresu obfitości, prawa przyciągania, manifestacji, prowadzenia duchowego, rosnących zasobów i możliwości Nowej Ery etc. Wiedza, którą otrzymuję to wiedza czysta, niezakłócona przez czynnik ludzki, na co pozwala poziom oświeconego umysłu.

Imię i nazwisko
E-mail:
Zapisz mnie
Zapisz mnie
Dziękuję
Proszę wpisać swój adres e-mail

PRAKTYKI

 

Oprócz wyjątkowego połączenia i darów kwantowych jakie posiadam, jestem także zwykłym człowiekiem, który na poziomie fizycznym wciąż szuka i sprawdza narzędzia, praktyki, weryfikuje wiedzę z innych źródeł - tym również będę się dzieliła, swoimi rekomendacjami w zakresie praktyk, wiedzy ogólnie dostępnej, a także własnych, zwykłych, ludzkich przemyśleń.

 

 

 

 

"Czytam Twój przekaz na subskrypcji. To, Jest. ZŁOTO!!!!"

 

 

*

 

"Dzięki Twoim wpisom wiem co się dzieje, czego właśnie doświadczam. 

Mam wrażenie jakbyś czytała mi w myślach, a Twoje publikacje byłyby odpowiedzią, na to co aktualnie we mnie żywe. To skarb, prawdziwy kompas!"

 

 

*

 

 

Subskrypcja Ani jest dla mnie kotwicą Nowej Ery.

 

Przestrzenią, do której wracam po regularnie pojawiające się, coraz to nowe skarby. Narzędzia kwantowe, przemyślenia i przekazy umieszczane przez Anię to bogactwo, z którego czerpię pełnymi garściami. W świecie, w którym wciąż wiele jest jeszcze chaosu i pomieszania, czystość przekazów Ani działa na mnie kojąco i wzmacniająco. Choć trudno mi to ubrać w słowa, czuję, że treść subskrypcji jest po prostu „Prawdziwa”. Prawdziwa i świeża.  Do tego sięga znacznie głębiej niż jedynie zawarte w niej słowa. Ilekroć daję się wciągnąć w analizowanie z umysłu, stare programy czy lęki, gdy sięgam po mądrości i narzędzia, które przekazuje nam Ania, czuję, że wracam znów na „właściwe tory”.

 

Ta subskrypcja jest dla mnie jak przestrzeń ładowania Nową Erą – pozwala mi utrzymać właściwy kurs.

 

Myślę, że to „must have” dla tych, którzy pragną działać w Nowym i naprawdę polecam zajrzeć tam i rozsmakować się w całym tym bogactwie, z którego dane mi czerpać moc i inspirację!

 

 

Marta Kupsch

 

 


 

 

 

 

  

Od momentu wejścia na Świadomość Chrystusową, mam dostęp do pełnej wiedzy i prawdy. To z tego właśnie poziomu przekazuję wiedzę i informacje Tobie.  

 

 

 

 

 

W czasach, gdy wciąż wiele jest prawd ogólnych, półprawd, w których trudno zweryfikować, co wniesie realną jakość do życia, odnalezienie czystego połączenia z samym Źródłem, jest ogromną wartością. Dla osób, które samodzielnie nie mogą pobierać takiej wiedzy, jakości, to ja staje się czystym pośrednikiem do przesyłania wiedzy i mocy bezpośrednio ze Źródła.

 

 

 

 

 


 

 

Otrzymujesz usługę w najwyższej możliwej na obecny czas jakości, od osoby która jest rzetelnie, w pełni, na wszelkich poziomach, do swojej roli przygotowana i powołana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostęp do blisko

 

100 artykułów

 

i z każdym tygodniem ta ilość rośnie

 

 

 

których samo czytanie podnosi wibracje,

poziom świadomości i dostraja do czystych jakości.

 

 

 

 

 

 

Dostęp do blisko

 

10 medytacji

 

o łącznej wartości ponad 500 zł

 

 

Narzędzi kwantowych Nowej Ery,

podnoszących jakość życia.

 

 

 

 

 

 

 

Subskrypcja

 

 

 

1 miesiąc próbny

77 zł

 

 

Kolejne

102 zł / miesiąc

 

 

 

 

Subskrypcja zakupiona poniżej jest na okres 6 miesięcy.

W każdej chwili można anulować subskrypcję, w skali miesiąca.

 

 

 

W razie jakichkolwiek problemów z linkiem zostaw mail poniżej.

Platforma

Logowanie

Chcesz otrzymywać ode mnie informację o bieżących publikacjach, programach, kursach i innych?

Zapisz się do newslettera

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

 

SUBSKRYPCJA

 

Kompas na Twojej drodze rozwoju

AKADEMIA ROZWOJU I ASCENDENCJI

by Ari_Anna Duszyńska

 

WIEDZA PRAKTYKI  MEDYTACJE

 

 

 

Znajdziesz tu bieżące informacje, przekazy czy medytacje dostrojone do aktualnych ruchów i rozwoju w jakościach Nowej Ery. To Twój przewodnik w drodze do siebie, do głębszego rozumienia świata.

 

Jestem tutaj, aby przypomnieć Tobie, jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą. 

 

 

W ramach swoich działań tworzę przestrzeń dla osób, które pragną żyć w zgodzie z wyższymi wartościami, we własnej prawdzie, z poczuciem głębszego sensu i spełnienia. Pokazuję, że własna droga, droga serca i Duszy to droga pełna radości, obfitości i piękna.