MEDYTACJE

 

 

Cyklicznie również tworzę kolejne narzędzia kwantowe, które pozwalają dostrajać do rosnących możliwości Nowej Ery. Medytacje te również są to najwyższej jakości kwantowe narzędzia, z ogromną mocą transformacji na polu fizycznym. 

WIEDZA

 

Każdego miesiąca pobieram czyste przekazy, wciąż poszerzam wiedzę z czystych Źródeł z zakresu obfitości, prawa przyciągania, manifestacji, prowadzenia duchowego, rosnących zasobów i możliwości Nowej Ery etc. Wiedza, którą otrzymuję to wiedza czysta, niezakłócona przez czynnik ludzki, na co pozwala poziom oświeconego umysłu.

Imię i nazwisko
E-mail:
Wyślij
Wyślij
Dziękuję
Proszę wpisać swój adres e-mail

PRAKTYKI

 

Oprócz wyjątkowego połączenia i darów kwantowych jakie posiadam, jestem także zwykłym człowiekiem, który na poziomie fizycznym wciąż szuka i sprawdza narzędzia, praktyki, weryfikuje wiedzę z innych źródeł - tym również będę się dzieliła, swoimi rekomendacjami w zakresie praktyk, wiedzy ogólnie dostępnej, a także własnych, zwykłych, ludzkich przemyśleń.

Wiedza, praktyki, medytacje zawarte w subskrypcji to niezwykle cenny zasób tworzony dla innych i przekazywany z poziomu oświeconego umysłu. Regularne korzystanie z zasobów wprowadza w zwiększoną świadomość, a także pozwala własny rozwój osobisty dostosować w pełni do obecnych dynamicznych, globalnych zmian. 

 

 

 

 

JUŻ WKRÓTCE NOWOŚĆ

 

 

 

 

Subskrypcja - to wiedza, to przemyślenia, to narzędzia nowego. W subskrypcji pojawi się niebawem nowa sekcja — biznes. 

 

 

 

Jednak nie o biznesie Nowej Ery będzie — to część, która można poznać tutaj w subskrypcji Doroty Jesiołowskiej — Sołoduchy. To ona jest specjalistką od przekazywania wiedzy nowego paradygmatu biznesu i w swojej żywej książce przedstawia te aspekty.

 

 

Żywa książka - W NOWĄ ERĘ BIZNESU.

 

 

 

 

Biznes to część, w której będę dzieliła się jedynie własnym doświadczeniem w budowaniu od zera do satysfakcjonującej, przynoszącej stały przepływ cudownych klientów i finansów, biznesu w branży rozwojowej. 

 

Kulisy tego, jak buduję markę, ofertę, jak przyciągam odbiorców w pełnym prowadzeniu Duszy. Aspekty techniczne — jak pracuję z klientami na najwyższym poziomie, z przygotowaniem kwantowym, jak przygotowuję dochody pasywne - nagrywam programy, kursy online, profesjonalne medytacje. Jak bez wnikania i oddawania Duszy w social mediach mam stały przepływ klientów i wiele innych.

 

 

Podzielę się zarówno doświadczeniem, jak i inspiracjami czy technicznymi rozwiązaniami, jak można w dobrej jakości budować własną niezależność w działaniach w branży duchowej i rozwojowej. 

 

 

Myślę, że mogą być to cenne wskazówki jeśli pracujesz bądź planujesz pracować jako terapeuta, coach w rozwoju osobistym, duchowym, pracy z energią możesz znaleźć tam ceny zasób wiedzy i doświadczeń w tego zakresu.

 

Zapraszam po garść inspiracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Czytam Twój przekaz na subskrypcji. To, Jest. ZŁOTO!!!!"

 

 

*

 

"Dzięki Twoim wpisom wiem co się dzieje, czego właśnie doświadczam. 

Mam wrażenie jakbyś czytała mi w myślach, a Twoje publikacje byłyby odpowiedzią, na to co aktualnie we mnie żywe. To skarb, prawdziwy kompas!"

 

 

*

 

 

Subskrypcja Ani jest dla mnie kotwicą Nowej Ery.

 

Przestrzenią, do której wracam po regularnie pojawiające się, coraz to nowe skarby. Narzędzia kwantowe, przemyślenia i przekazy umieszczane przez Anię to bogactwo, z którego czerpię pełnymi garściami. W świecie, w którym wciąż wiele jest jeszcze chaosu i pomieszania, czystość przekazów Ani działa na mnie kojąco i wzmacniająco. Choć trudno mi to ubrać w słowa, czuję, że treść subskrypcji jest po prostu „Prawdziwa”. Prawdziwa i świeża.  Do tego sięga znacznie głębiej niż jedynie zawarte w niej słowa. Ilekroć daję się wciągnąć w analizowanie z umysłu, stare programy czy lęki, gdy sięgam po mądrości i narzędzia, które przekazuje nam Ania, czuję, że wracam znów na „właściwe tory”.

 

Ta subskrypcja jest dla mnie jak przestrzeń ładowania Nową Erą – pozwala mi utrzymać właściwy kurs.

 

Myślę, że to „must have” dla tych, którzy pragną działać w Nowym i naprawdę polecam zajrzeć tam i rozsmakować się w całym tym bogactwie, z którego dane mi czerpać moc i inspirację!

 

 

Marta Kupsch

 

 


 

 

 

 

  

Od momentu wejścia na Świadomość Chrystusową, mam dostęp do pełnej wiedzy i prawdy. To z tego właśnie poziomu przekazuję wiedzę i informacje Tobie.  

 

 

 

 

 

W czasach, gdy wciąż wiele jest prawd ogólnych, półprawd, w których trudno zweryfikować, co wniesie realną jakość do życia, odnalezienie czystego połączenia z samym Źródłem, jest ogromną wartością. Dla osób, które samodzielnie nie mogą pobierać takiej wiedzy, jakości, to ja staje się czystym pośrednikiem do przesyłania wiedzy i mocy bezpośrednio ze Źródła.

 

 

 

 

 


 

 

Otrzymujesz usługę w najwyższej możliwej na obecny czas jakości, od osoby która jest rzetelnie, w pełni, na wszelkich poziomach, do swojej roli przygotowana i powołana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostęp do blisko

 

100 artykułów

 

i z każdym tygodniem ta ilość rośnie

 

 

 

których samo czytanie podnosi wibracje,

poziom świadomości i dostraja do czystych jakości.

 

 

 

 

 

 

Dostęp do blisko

 

10 medytacji

 

o łącznej wartości ponad 500 zł

 

 

Narzędzi kwantowych Nowej Ery,

podnoszących jakość życia.

 

 

 

 

 

 

 

SUBSKRYPCJA

 

 

 

1 miesiąc próbny

 

 

77 zł

 

 

 

Kolejne 3 miesiące

 

99 zł

/ miesiąc

 

 

 

Dostęp do subskrypcji otrzymasz

najpóźniej w ciągu 72 godzin od zakupu.

 

 

Subskrypcja zakupiona poniżej jest na okres 3 lub 6 miesięcy.

W każdej chwili można anulować subskrypcję, w skali miesiąca.

 

 

 

 

W razie jakichkolwiek problemów z linkiem zostaw mail poniżej.

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com

 

SUBSKRYPCJA

 

Kompas na Twojej drodze rozwoju

AKADEMIA ROZWOJU I ASCENDENCJI

by Ari_Anna Duszyńska

 

WIEDZA PRAKTYKI  MEDYTACJE

 

 

 

Znajdziesz tu bieżące informacje, przekazy czy medytacje dostrojone do aktualnych ruchów i rozwoju w jakościach Nowej Ery. To Twój przewodnik w drodze do siebie, do głębszego rozumienia świata.

 

Jestem tutaj, aby przypomnieć Tobie, jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą. 

 

 

W ramach swoich działań tworzę przestrzeń dla osób, które pragną żyć w zgodzie z wyższymi wartościami, we własnej prawdzie, z poczuciem głębszego sensu i spełnienia. Pokazuję, że własna droga, droga serca i Duszy to droga pełna radości, obfitości i piękna.