Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
26 sierpnia 2023

Świadome wybory a działanie "z automatu" - klucz do zmian.

Za Twoimi wyborami stoi wiele czynników, często nieuświadomionych. Twoje decyzje to tak naprawdę szereg zmiennych, na które często nie masz wpływu.

 

Dla człowieka coraz bardziej świadomego brzmi może niezbyt pokrzepiająco, ale tak jest. Pracując ze sobą, nad coraz większą uważnością, poszerzaniem świadomości, przenosisz szalę z trybu automatycznego na tryb świadomy, ale jedynie — przenosisz szalę. Poziom działania z automatu, czyli poprzez wzorce zapisane w Twojej podświadomości wciąż jest obecna w życiu każdego człowieka.

 

Dla zobrazowania.

 

Osoba nieprzebudzona, działająca w trybie przetrwania przez ok. 10% własnego życia, czyli statystycznie przez 10% każdego dnia, godziny, minuty działa i podejmuje decyzje świadomie. 90% to odtwarzanie automatyczne wciąż tych samych schematów, które nabyła w okresie pierwszych 7 lat życia.

 

Te statystyki i badania nie powinny być już zapewne Tobie obce.

 

 

 

Jednak co dzieje się u osób przebudzonych,

coraz bardziej świadomych?

 

 

 

Ta szala przesuwa wraz z rozwojem własnym w stronę coraz bliżej połowie — statystycznie oczywiście. Czyli w połowie działanie automatyczne, w połowie świadomie. Dla przykładu — odniosę się tutaj do poziomów wg. Mapy Świadomości Davida Hawkinsa.

 

 

Poziom miłości pozwala – statystycznie, w zależności oczywiście od indywidualnej uważności i świadomości w pracy nad tym konkretnym aspektem – do podziału na około 60-70 procent działania świadomego, a 30-40 procent działania automatycznego.

 

Poziom akceptacji – tu szala przechyla się do około 40-50 procent działania świadomego.

 

Poziom odwagi – to około 30-40 procent działania świadomego.

 

Obrazuje to przede wszystkim, jak ważna jest codzienna uważność i bycie w tu i teraz — to odpowiada za świadome decyzje. A także jak szalenie ważna jest praca nad wzorcami zapisanymi w naszej podświadomości. Jeśli tryb automatyczny i tak jest wpisany w życie, może coraz bardziej świadome, ale jednak wciąż jest obecne to

 

kluczem jest nie tylko uważność, ale zadbanie, aby wzorce niesłużące obecne w naszym życiu uzdrowić i pracować nad zmianą na te wspierające.

 

 

Taką pracą m.in. będziemy zajmować się na warsztatach online Droga do Obfitości® Finansowej. Powyższe dane i nawiązanie jest fragmentem przekazów z warsztatu, którym dzielę się z Tobą, ponieważ uznałam, że są niezwykle ważne, aby pewne mechanizmy uświadomić sobie i coraz bardziej wchodzić na drogę twórcy własnego życia, a nie biernego odtwórcy własnych mechanicznych zachowań i reakcji. 

 

Zapraszam się serdecznie na warsztaty— zostały jeszcze 3 dni na zapisy.  Szczegóły i zapisy TUTAJ.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com