W bezpłatnym szkoleniu przekażę Ci, jak skutecznie pracować nad sobą, aby stać się świadomym kreatorem własnego, obfitego życia.

 

Droga Duszo,

jestem tutaj, aby przekazać Tobie, jak żyć pełnią, obficie i w zgodzie ze sobą. 

 

 

Nazywam się Ari_Anna Duszyńska. Jestem trenerką rozwoju osobistego oraz duchowego. Specjalizuję się w transformacjach kwantowych Nowej Ery. Obszary, w ramach których pracuję to: obfitość, prowadzenie duchowe, a także biznes w jakości Nowej Ery.

 

Prowadzę autorską Akademię Rozwoju i Ascendencji, pozwalającą na świadomą pracę nad rozwojem własnym w jakościach Nowej Ery. Współtworzę także Akademię Biznesu Nowej Ery Spark, wprowadzają w Nową Erę prowadzenia biznesu.

 

 

 

W ramach swoich działań tworzę przestrzeń dla osób, które pragną żyć w zgodzie z wyższymi wartościami, we własnej prawdzie, z poczuciem głębszego sensu i spełnienia. Pokazuję także, że własna droga, droga serca i Duszy to droga pełna radości, obfitości i piękna. 

 

 

W swojej pracy najważniejsza jest dla mnie najwyższa jakość przekazywanej wiedzy, jak i energii, mocy transformacji na poziomie kwantowym. Pracuję na poziomie najwyższej na obecny czas świadomości, zwanej Świadomością Chrystusową.

 

 

Słowo o moich programach...

 

"Aniu przy okazji chciałam Ci ogromnie podziękować po raz kolejny za Twoje dary. Od kiedy w maju weszłam w procesy z Tobą w moim życiu dzieją się takie piękne zmiany  🌈✨❤️ a to dopiero początek 🥳"

 

Agnieszka

 

 

"Czuję, że Droga w Obfitości to proces, który otworzył przede mną obfitość, do której wcześniej nie miałam dostępu i wiem, że jest przede mną jeszcze więcej dalszych możliwości wzrastania w dobrobycie

i obfitości."

 

Aga Cieślak

Słowa Mają Moc

"Po kontakcie z Tobą Aniu i po procesach z Tobą, mam poczucie, że nie znam nikogo kto by temu dorównał"

 

 

 

 

Magda

Kwantowa Przewodniczka

 

 

Zapisuję się

 

 

 

"Chciałabym tylko powiedzieć, że Twoje medytacje są cudowne.

Od lat starałam się pracować nad sobą w szerokim zakresie.

Ale no właśnie, starałam. Tego jaki spokój i zaufanie jest

we mnie w danym momencie na finiszu Drogi do Obfitości, w obecnej rzeczywistości jeszcze nie doświadczałam. Czuję te zmiany, bywa ciężko i mozolnie. Ale to uczucie we mnie w tym momencie, jest tym na co długo czekałam. Dawno nie czułam się bardziej we właściwym miejscu i czasie. Cieszę się, że tutaj trafiłam ❤️ 🙂"

 

 

Patrycja

 

 

Czy Ty również wielokrotnie tego doświadczał_ś?

 

 

 

 

 

Otrzymując Drogę do Obfitości®, zrozumiałam dopiero, jak złożoną sprawą jest otworzenie się na obfitość oraz jak wiele dzieli od niej każdego człowieka. Zrozumiałam, że techniki, w których mamy jedynie afirmować czy wizualizować, świadomie pracować z przekonaniami, wzorcami to za mało, to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

 

 

 

 

 

 

W tym bezpłatnym mini szkoleniu podzielę się z Tobą tym

 

 

 

 

Jak w pełni otworzyć się na obfitość?

 

Co może oddzielać od niej w naszym życiu?

 

 

 

 

Blokady, które oddzielają od obfitości, to m.in. uwarunkowania na poziomie umysłu, ciała i energii, które zebraliśmy od początku naszego teraźniejszego życia. To takie, które z powodzeniem możemy uzdrawiać metodami konwencjonalnymi, jakie towarzyszyły nam przez ostatnie lata.

 

Blokady to również w głównej mierze uwarunkowania, programy zapisane na głębokich poziomach podświadomości, które w największym stopniu determinują kształt naszego codziennego życia. Bez dotarcia i pracy na tym poziomie, nie możemy doświadczyć pełnego uzdrowienia, a kolejne przekonania i wzorce powracają niczym bumerang przez całe nasze życie.

 

Źródeł blokad możemy także szukać z powodzeniem w czasie z całej wędrówki naszej Duszy, karmicznie, rodowo, pokoleniowo etc.

 

W pełnym zakresie Droga do Obfitości® pozwala holistycznie zdejmować wszelkie blokady oddzielające od obfitości życia, jednak nie jest to proces dla każdego.

 

To, co mogę zrobić, to przekazać, jak poprzez wybory dnia codziennego, praktyki i poszerzanie własnej świadomości wpływać możesz na własną obfitość życia i pełnię. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zebrałam dla Ciebie kluczowe

zagadnienia i w podstawowym

zakresie przedstawię wskazówki tego,

co samodzielnie możesz robić każdego dnia, aby otwierać się na obfitość w życiu.

 

 

Czy pragniesz kreować obfitość każdego dnia?

Poczuć własną moc sprawczą, potencjał, a także głębszy sens?

 

Latami próbowałam wielu praktyk, metod, technik, które otwierają na przepływ i obfitość. Jednak wiele z nich przesuwało mnie jedynie o mały krok do przodu i wciąż czułam, że ogromnie wiele dzieli mnie od pełnego poczucia obfitości. Często czułam, że praca ta nie ma końca, że wciąż i wciąż powracają te same wzorce, przekonania, które wpływają na kształt mojego życia. Często czułam, że wręcz się cofam, że praca ta idzie na marne, a ja trafiam na kolejną ścianę, nie do przejścia. Dodam, że wychodziłam z ogromnego poczucia braku – taką dostałam lekcję do przepracowania w tym życiu.

Imię
E-mail


Zapisując się na szkolenie, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., w ramach newslettera zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Za chwilę otrzymasz dostęp do szkolenia.
Dziękuję
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Zapisuję się 

Zapisz się na BEZPŁATNE szkolenie

 

Rozwój osobisty a obfitość - jak kreować obfitość własnego życia?

 

W bezpłatnym mini szkoleniu przekażę Ci, jak skutecznie pracować nad sobą,

aby stać się świadomym kreatorem własnego, obfitego życia.

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com