Rozwój osobisty a obfitość

E-book

Jeśli to czytasz wierzę, że jesteś osobą na ścieżce samorozwoju. Chcę, abyś wiedziała, że każdy krok stawiany na drodze do siebie, własnej prawdy, jest także krokiem stawianym na własnej drodze do obfitości. Zapraszam Cię do lektury e-booka, z którego zasięgniesz wiedzy na temat rozwoju osobistego w odniesieniu do otwierania się na życiową obfitość. 

 

Kliknij, aby otworzyć e-book.

Medytacja Ciało i Dusza

Medytacja

Ciało i Dusza

 Oczyszczanie

 Harmonizowanie energii

 Dostrajanie do wibracji własnej Duszy

 

Medytacja Ciało i Dusza, pozwoli zharmonizować Twoją energię, udrożnić swobodny przepływ energii w ciele, oczyścić z bieżących obciążeń, naładować energetycznie wysokimi wibracjami. Dodatkowo pozwoli na dostrajanie się do wysokich częstotliwości własnej Duszy. 

 

 

 

 

Aby pokazać Ci piękną drogę do pełnego życia, w czasie w którym będziesz przyswajała wiedzę, trafi do Ciebie pierwszy mail z mojego newslettera, gdzie otrzymasz dostęp do moich publikacji, z których dowiesz się, m.in.

 

 

 

A także zniżka, którą mam dla Ciebie na 140 zł na proces Droga do Obfitości®, aktywną przez 5 dni

 

 

 

A przez 5 dni mam dla ciebie zniżkę 140 zł na proces 

 

 

 

(290 X 6)

 

 

 

(Jak ułożyć czas ' może zniżka na email?)

Szczegóły

Droga do Obfitości®

Dziś zapraszam Cię do medytacji, do materiałów, które dla Ciebie przygotowałam, a jeszcze przez kolejne dni (coś)

 

 

 

Gdy Tylko poczujesz gotować Twoja Droga do Obfitości czeka na ciebie tutaj - poniżej przeczytasz szczegóły tego, jak wygląda proces. 

I dziś, po ogromnej przemianie, jaka dokonała się w moim życiu — a uwierz mi, na samym początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tematu, mam ochotę mówić każdemu — zrób proces, to Cię uwolni od ciężaru, jaki być może będzie Ci dane nosić całe swoje życie! Otwórz się na ten niezwykły potencjał, jaki właśnie się dla nas budzi, wejdź w to w pełni, a zobaczysz, że świat naprawdę może być niezwykłą przygodą, Twoją własną drogą do obfitości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy widzę, jak ludzie boją się żyć, marzyć, marnują swój potencjał i życie, które przecież w tym ciele masz tylko jedno - mam ochotę wołać

 

"odważ się, nie bój się i chodź!" 

 

 

 

Ale nie robię tego 

 

 

 

Nie robię, bo wiem, że każdy rozwija się w swoim własnym, najlepszym dla siebie tempie i w najlepszy dla siebie sposób. 

 

 

Także mogę tylko powiedzieć-

 

 

połóż rękę na sercu,

weź kilka głębokich, uspokajających oddechów,

zanurz się w sobie, swojej wewnętrznej ciszy i pobądź z pytaniem:

 

 

 

"Czy ten proces jest dla mnie?"

 A odpowiedź przyjdzie, gdy tylko będziesz na to gotowa.

 

Całe życie żyłam w ogromnym braku,

który wyniosłam z domu rodzinnego. Brak ten towarzyszył mi całe dorosłe życie. Od ponad 15 lat nieustannie pracowałam nad sobą, relacją ze sobą, uzdrawianiem rodzinnych traum i wzorców. Całe dorosłe życie wychodziłam, a w zasadzie usiłowałam wyjść z poczucia braku. Moje życie to była nieustanna praca nad sobą, którą byłam już zmęczona, a także - nieustanne życie w braku. Brak ten nie był nawet zależny od moich finansów, sfery zawodowej czy prywatnej. Niezależnie czy zarabiałam dużo, czy żyłam za minimum, wciąż żyłam w ciągłym lęku o pieniądze, w braku poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji, w ciągłym trybie przetrwania.

 

Pozornie byłam szczęśliwa i spełniona- przynajmniej tak sądziłam.

 

Droga do Obfitości® spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Ja, pracującą od 15 lat w branży kulturalnej, nagle odkryłam, że mam niezwykłe dary, potencjał i niebywałe zdolności, o których nie miałam pojęcia! Z dnia na dzień zamknęłam całą drogę kariery zawodowej w dotychczas znanej branży i weszłam totalnie w ciemno w to, co do mnie przyszło — czyli Drogę do Obfitości® i potencjał niepowtarzalnych darów kwantowych transformacji.

 

Wspomnę, że zamykałam ten rozdział życia z firmą, zarabiająca na przysłowiowy zus, z poczuciem, że mam już dość ciągłego trybu przetrwania! 

 

 

Przeszłam proces sama, aby dalej przeprowadzać przez niego innych ludzi. I co się działo dalej? To, co nazywam moim nowym życiem, czyli wejściem w życie w całkowicie innej jakości - bycia, głębszego sensu i obfitości, zamiast trybu przetrwania, działania wciąż na autopilocie i ciągłego lęku o jutro.

 

Od pierwszych dni mojego nowego życia, tuż po procesie, a także całkiem nowej ścieżki zawodowej, wciąż trafiali do mnie ludzie, którzy obdarzali mnie ogromnym zaufaniem. W ciągu pierwszych tygodni kalendarz mój był zapełniony na kolejne miesiące procesów indywidualnych, a ja w pierwszy miesiąc pracy zarobiłam więcej niż dotychczas w życiu.

 

Obfitość ta, poczucie spełnienia, towarzyszy mi do dziś nieprzerwanie. Nie ma jedynie momentów wow!, które towarzyszyły mi do tej pory, czyli poczucia obfitości warunkowanej od czynników zewnętrznych. Jest stałe głęboko zakorzenione poczucie spokoju, życia w pełni w zgodzie ze sobą i głębokiego poczucia obfitości. 

 

Odnalazłam swoje niezwykłe dary, moc, ogromny potencjał i prawdziwy sens życia i doświadczam tego, że to życie może być niezwykłe, cenne, a także proste i lekkie.

 

Obfitość stała się tym, co wypełnia moje życie w sposób naturalny i piękny. 

 

 

Wszystkie zmiany zaczynają się w Tobie,

 

ale to także Ty masz jedyn_ wpływ na przyjmowanie

i kształt tych zmian. 

 

 

 

Jeśli Twoja natura jest delikatna i spokojna taki będzie Twój proces. 

 

Jeśli lubisz działać szybko i dynamicznie, możesz spodziewać się ognia i niebywałego potencjału zmian.

 

 

 

 

 

 

Proces ten odsłoni dla Ciebie wszelkie elementy Ciebie i Twojego życia, w których nie działasz w pełni w zgodzie ze sobą - przygotuj się na to, że po tym procesie Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Bezkompromisowość i autentyczność w kreowaniu własnego życia, stają się naturalną częścią życia osoby po procesie. Dlatego, jeśli dziś tej autentyczności brakuje, proces może zainicjować wiele zmian w Twoim życiu. Jeśli żyjesz w zgodzie ze sobą, Twoje poczucie pełni pogłębi się poprzez zrzucenie z siebie pozostałości z uwarunkowań, jakie od siebie samej oddzielały. Często znika potrzeba pogoni za więcej - w odniesieniu własnego rozwoju, pojawia się poczucia pełni, akceptacji i miłości siebie. W odniesieniu zewnętrznym - poczucie wdzięczności, za to, co jest, poczucie bezwarunkowej radości i poczucia obfitości, tego, że "mam wszystko".

 

 

 

 

Oto jak Magda, która jest w trakcie pracy w platformie, pisze na temat odczuwalnych zmian w jej życiu:

 

 

"Myślę, że procesy zaszły u mnie na poziomie podświadomym, bo mimo że umiem dobrze analizować i zauważać, to nie wiem, kiedy zmiany zaszły u mnie. Wiem natomiast i widzę, jak bardzo moje myślenie, odczuwanie i odbieranie rzeczywistości różni od wszystkich innych, z którymi obcuję w codzienności, i wręcz się to pogłębia. Mam wrażenie, że ludzie chodzą opaskach na oczach i nie widzą, jakie to życie może być naprawdę - proste i piękne. Ogólnie życie mnie wciąż autentycznie cieszy i nie odczuwam w nim braków, problemów, blokad. [...]

 

Podsumowując, do mnie na pewno przyszło w końcu zrozumienie swojego wnętrza, siebie, docenienie tego, co czuję, docenienie, zrozumienie i pogłębienie swojego spokoju, jakby na poziomie komórkowym, utwierdzenie się w swoich odczuciach, całkowita zgoda na siebie i ten świat, i zrozumienie tego świata na poziomie energii (bardzo wyzwalające uczucie). Nie jestem już osobą poszukującą odpowiedzi czy sposobów na życie. Po kilku latach, dziś już nie szukam odpowiedzi na życiowe pytania, nie szukam żadnego życiowego kierunku. Po prostu jestem, żyję, czuję radość i spokój (w ujęciu ogólnym, bo wiadomo, że nie zawsze się da). Sprawy zawodowe też mi się fajnie układają, mam wrażenie, że współpracuję z samymi fantastycznymi ludźmi z dobrą energią, więc wyartykułuję to - mam wszystko🙂 Dokładnie to zdanie towarzyszy mi bardzo często i przychodzi do mnie samo, bez mojej kontroli, więc tak właśnie czuję to życie :)"

 

 

 

 

 

Ale może na początek opowiem Ci jak wyglądał mój proces Droga do Obfitości®,

a w zasadzie moje stare i nowe życie — czyli życie przed i po procesie :)

Szczegóły

Droga do Obfitości®

Po procesie Droga do Obfitości®, po kilku tygodniach zmiany zaczynają realnie dziać się w Twoim życiu, po miesiącach zaczynają nabierać pełni. Oczywiście każdy człowiek jest inny, nosi ze sobą inny bagaż i zapewne, jeśli pracujesz nad sobą wiesz, że nie ma jednego procesu, metody, który na każdego będzie dział tak samo. Ale zmiany w przeciągu tygodni to bardzo realne zmiany. 

 

 

Tak było ze mną, a także wieloma moimi klientami. Są wśród nich osoby, których już pierwszy krok procesu otworzył na niesamowitą obfitość, na jaką czekali całe życie! Są również tacy, u których zmiany dzieją się powoli, w sposób zrównoważony rozkładając potencjał procesu na wiele miesięcy. 

 

 

DROGA DO OBFITOŚCI®

 

Głęboko transformujący proces, który otwiera na pełen przepływ w życiu,

a także prowadzenie duchowe, na drodze realizacji własnej, życiowej misji.

 

Kliknij poniżej, aby obejrzeć video.

Jak myślisz, ile może potrwać praca nad wzorcami głęboko zakorzenionymi?

 

Całe Twoje życie. 

 

Takie wzorce jak m.in. duży wzorzec braku może nawracać wciąż pod nowymi postaciami przez całe Twoje życie i nie być uzdrowiony.

Do uzdrowienia głębokich, długotrwałych wzorców potrzebna jest odpowiednia praca na głębokim poziomie.

 

 

 

Jak myślisz ile takie uzdrowienie trwa w procesie Droga do Obfitości®?

 

Dokładnie pięć tygodni procesu.

 

W tym czasie na poziomie kwantowym, energetycznym i duchowym stajesz się wolna od obciążeń. 

 

Dalej Twoja praca nad sobą, dopiero nabiera tempa i rumieńców. Wtedy dopiero, po uzdrowieniu

na głębokim poziomie źródeł braku, Twoja praca staje się relatywnie łatwa

i przynosi owoce i sukcesy, a Twoja moc sprawcza i pełnia zaczynają rosnąć. 

 

 

 

Droga do obfitości® to nie jest gotowa recepta na odnalezienie obfitości życia. 

Nie daje gotowych odpowiedzi, strategii, wizji — bo takie odpowiedzi nie istnieją.

 

Obfitość dla każdego człowieka oznacza co innego.

 

Droga do Obfitości® pozwala Ci dojść do własnej esencji,

do siebie prawdziwej, autentycznej w najczystszej postaci,

odnalezienia głębszego sensu własnego życia. 

 

 

Gdy Ty się zmieniasz, cały świat się zmienia.

 

 

Aby zmiany realnie zaczęły dziać się w Twoim życiu

należy rozpocząć je od samego źródła, czyli od siebie,

aby dalej znalazły odzwierciedlenie w Twoim życiu,

w Twojej pracy, biznesie, relacjach, Twojej codzienności etc. 

 

 

Jak długo pracujesz nad sobą? Nad własnym rozwojem, spełnieniem, poczuciem sensu i obfitości życiowej?

 

Ile razy na tej drodze czułaś, że to zbyt dużo, zbyt ciężka praca, która nie ma końca? 

 

Tak właśnie jest. Po obejrzeniu i przeczytaniu materiałów wiesz już, że jeśli źródło Twoich uwarunkowań leży głębiej w Twojej podświadomości, czy nadświadomości, będąc odzwierciedleniem Twojej dotychczasowej wędrówki Duszy, samodzielna praca, jedynie z poziomu świadomego nad nimi może być mozolna i długotrwała i do tego nieefektywna.

ROZWÓJ OSOBISTY A OBFITOŚĆ

Jak kreować obfitość własnego życia?

Jak skutecznie pracować nad sobą, aby stać się świadomym kreatorem własnego obfitego życia?

Co może oddzielać od niej w codziennym życiu?

 

Kliknij, aby obejrzeć video.

Wiedza, która czeka na Ciebie poniżej to wstęp do mojego flagowego, autorskiego programu Droga do Obfitości®. Daję Ci jego przedsmak, udostępniając jedną z lekcji programu. To wstęp opisujący jak ogromny masz wpływ na jakość własnego życia, że od Twoich codziennych wyborów zależy, czy lekkość i przepływ zawitają w Twojej codzienności.

 

Dodatkowo otrzymujesz bezpłatny e-book, który możesz pobrać z dożywotnim dostępem, zawierający wiedzę i praktyczne wskazówkami tego, jak kreować własną obfitość każdego dnia. Materiały będą dla Ciebie dostępne przez pięć dni, a także przez pięć dni będziesz miała czas, aby pobyć ze sobą, z własną Duszą z pytaniem:

 

 

 

Czy proces Drogi do Obfitości jest dla mnie na teraz?

 

 

 

Proces ten nie jest dla każdego, to Twoje Wyższe Ja, Wyższa Mądrość kieruje w stronę procesu, gdy jest to dla Ciebie, dla Twojego dobrego, pełnego życia. 

 

 

Kolejną niespodzianką jest piękna medytacja Ciało i Dusza, która pozwoli Ci wejść głębiej, poczuć własną Duszę i pobyć z tym pytaniem.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do szkolenia 

 

Zacznijmy od nich...

Dziękuję Ci za zaufanie.

 

 

Poniżej czeka na Ciebie wyjątkowy kawałek wiedzy,

do którego będziesz miała dostęp przez 5 dni, a także niespodzianki.

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com