21 sierpnia 2023

Wzorce finansowe

Dawniej, czyli to, co zwykłam nazywać moim poprzednim życiem, czyli życiem w braku życiem przed Drogą do Obfitości® miałam, jak większość jeszcze dziś, zaburzone pojmowanie wielu aspektów. Wszystko filtrowana przez wzorzec braku.

 

Był to czas, jeszcze kilka lat temu, gdzie wciąż robiłam wiele rzeczy za darmo, bo to z pasji, z serca — przecież dobrzy ludzie nie powinni brać pieniędzy, bo wtedy nie będą już postrzegani jako dobrzy. Znasz to błędne przekonanie skądś? Być może tak jak mnie również przysparza on wielu problemów i nie pozwala rozwinąć skrzydeł.

 

Emocjonalnie reagowałam, gdy ktoś mówił o pieniądzach, że mu się dobrze wiedzie, ile zarobił, etc. Od razu flirtowałam taką osobę jako nieszczerą, nie autentyczną, że patrzy tylko na pieniądze, że na pewno nie jest dobrym człowiekiem.

 

 

Emocjonalne reakcje nieadekwatne do sytuacji są często

dla nas sygnałem, że mamy wzorzec do uzdrowienia,

który zaburza nam widzenie jasne i właściwie.

 

 

Nosiłam wiele błędnych, szkodliwych i wyniszczających wzorców - naddawanie, stawianie innych ponad siebie, warunkowanie swojego poczucia wartości od nadmiaru rzeczy, które robię dla innych. Byłam tą, do której zawsze można było przyjść po pomoc, po poradę, po konkretne działanie i zawsze byłam dla innych. Oczywiście później odchorowywałam wypaleniem zawodowym, chorobami i innymi, brakiem czasu dla siebie i bliskich.

 

Byłam tą, która nie śmiała brać pieniędzy za swoją ciężką pracę — bo co inni pomyślą, zapewne, że jestem chciwa, a nie działam autentycznie z pasji. W branży, w której działaniami zawodowo to było nagminne. Tam nie trafiają ludzie z przypadku, "dla kasy", a ogromną większość to ludzie z sercem i pasją, kochający to, co robią ponad wszystko i oddający własny talent, dary, uwagę, wartość i czas za darmo.

 

 

W naszym społeczeństwie jest ogromnie dużo błędnych,

krzywdzących wzorców i mechanizmów kierujących naszymi zachowaniami.

 

 

Zrozumiałam to w pełni po procesie Droga do Obfitości®. Od tego momentu i działania każdego dnia w pełnym, wyższym prowadzeniu przestałam dawać za darmo. Wydawałoby się dziwne, przecież duchowość tak mocno związaną jest z altruizmem, a tu w prowadzeniu Duszy oddawanie swojej energii, darów, uwagi nagle się skończyło.

 

Zobaczyłam jak wiele złego się za tym kryje, za pozornym altruizmem, za pozornym dobrym sercem robimy sobie sami krzywdę.

Przez ostatnie 2 lata za każdym razem, naprawdę za każdym, gdy złamałam tę zasadę, gdy poprowadziłam sesje, proces za darmo, bo kogoś nie stać a ja przecież chcę pomóc, za każdym, gdy oddawałam — siedziałam na sesji 2 razy dłużej, dawałam więcej niż się na to umówiliśmy lub pomagałam innym w zakresie poza moja misją, ale w której mam dary. Za każdym razem dostawałam po tyłku! Za każdym tym nadawaniem i niedawaniem w równowadze, czyli za darmo, pół darmo — stała lekcja, że jest to zaburzanie harmonii i równowagi.

 

Zostawiam dla Ciebie fragment przekazów na temat finansów nowego paradygmatu właśnie na ten temat, być może pozwoli Ci szybciej zrozumieć pewne zjawiska i wyjść z błędnego pojmowania i postrzegania tego, co przez tysiące lat było zaburzone, a my przyjmujemy jako naturalne i prawdziwe.

 

Fragment ten jest częścią z przekazów, jakie otrzymałam do programu Droga do Obfitości® Finansowej, w którym zdejmujemy błędne, niszczące nas wzorce pojmowania pieniędzy i równowagi. W którym uzdrawiamy ten jeden z najmocniej zaburzonych sfer i otwieramy się na wolność — czyli doświadczanie energii pieniędzy we własnym życiu nie z poziomu lęku, strachu i braku, a z pozycji obfitości, równowagi i harmonii.

 

 

 

Wzorce finansowe

 

 

"Wzorce finansowe, jakie nosimy to nie tylko nasza indywidualna historia i wędrówka, lecz to także pole ludzkości, które od tysięcy lat jest obciążone niewłaściwym odbieraniem i postrzeganiem pieniędzy. To właśnie z tego pola mamy niewłaściwe wzorce oceniania pieniędzy jako czegoś brudnego, jako narzędzia do wyzysku, manipulacji etc. Jednak to nie pieniądze są w złej energii, a ludzie używający ich w niewłaściwy sposób. 

 

Prawidłowa energia pieniędzy, jaką warto w swoim postrzeganiu pielęgnować, to wizja bycia blisko siebie, w wyższych wartościach, to forma rekompensaty w pełnej równowadze za energię, jaką dajemy. Oczywiście nie tylko pieniądze są formą wymiany, ale o równowadze w braniu i dawaniu warto pamiętać i o nią dbać, ponieważ jest niezwykle ważna.

 

W polu ludzkości jest także, bardzo silny wzorzec mianowicie altruizm w aspekcie finansowym. Wzorzec ten zakłada, że pracując w wyższych wartościach, dla dobra innych, planety etc., powinno się robić to bezinteresownie, a to znaczy za darmo. W widzeniu energetycznym działania za darmo, bez jakiejkolwiek rekompensaty pieniężnej lub jakiejkolwiek innej formy wymiany, powodują długi energetyczne. 

 

Długi takie obciążają zarówno Ciebie, jak i osobę przyjmującą. Długi takie zaburzają swobodny przepływ energii, czyli oddzielają od obfitości. Aby dawać innym „za darmo”, warto robić to z dużym rozsądkiem, ponieważ z punktu widzenia przepływu energii jest to bardzo szkodliwe.

 

Wzorzec ten powstał tysiące lat temu właśnie po to, aby dobrych ludzi wrzucić w działanie obciążające ich energetycznie i aby tracili oni swój własny potencjał i moc. Taka forma długu jest właśnie formą oddawania własnej mocy i potencjału i może się ciągnąć bardzo mocno podczas całej wędrówki naszej Duszy, powodując duże konsekwencje w czasie kolejnych wcieleń. 

 

 

Źródło: Źródło Obfitości

 

Przekaz jest fragmentem programu Droga do Obfitości® Finansowej, do którego serdecznie zapraszam.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatnie wyjątkową medytację

 

OBFITOŚĆ Bezwarunkowa

 

POBIERAM

 

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com