Misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®, SPARK
28 lutego 2023

Życie w "dwóch światach"

Dziś chciałabym się podzielić króciutko, jak wygląda życie codzienne w połączeniu ze stałą pracą wielowymiarową. Czy latanie do pracy na drugi koniec świata, jest zbliżony do tej ze stałymi "podróżami" do Wyższych Wymiarów 

 

 

Ostatnie 2 lata spędziłam w dużej mierze w Wielowymiarze, a ostatnie 1,5 w sposób intensywny pobierając wiedzę etc., którą teraz przedkładać mogę innym w formie programów, procesów etc.

 

Zacznę może od przedstawienia, czym jest właściwie Wielowymiar czyli Wymiary Wyższe. Wymiary Wyższe, jak i sama Ziemia znana nam na dziś, to w pierwotnej formie ta sama energia. Wymiary na drodze ewolucji były formą pewnego oddzielenia od Ziemi, rozwarstwiania się, aby zachować czystą jakość. Na dziś dzień wymiary te mają bezpośredni wpływ na rozwój ewolucyjny Ziemi i wspierają ją w podwyższaniu wibracji, jakości życia na Ziemi, która pozostaje w wibracjach niższych.

 

Wracając na Ziemię ;-) - sposób pobierania wiedzy, jaki mam przyjemność doświadczać przez ostatni czas, jest mocno wybiegający poza zdolności obecnego człowieka. Czas spędzony pozwolił mi zasięgnąć wiedzy wykraczających o dziesiątki lat do przodu na ziemskiej linii czasu. Wiedzę tę w sposób dawkowany, przekazywać będę przez kolejne lata - kilkanaście, do kilkudziesięciu, w zależności od procesu ewolucji człowieka wchodzącego w zakres jakości Nowej Ery w postrzeganiu linii 5D.

 

To na bazie właśnie mojej pracy ostatnich miesięcy powstały flagowe programy jak Akademia Spark, Droga do Obfitości® oraz inne mniejsze. Sięgając po nie, sięga się po coś więcej niż wiedzę, po więcej niż transformacje. To zasób, który ciężko jest opisać dla świadomego umysłu. Dopiero osoby, które wejdą na zakres odczuwania z poziomu wyższej świadomości, są w stanie doświadczyć, po części zrozumieć i poczuć czym właściwie są działania, które tworzę. 

 

Czas ten, intensywnej pracy w zbieraniu wiedzy osobiście dał mi ogromnie wiele. Przede wszystkim tak częste obcowanie z Wymiarami Wyższymi pozwala być wciąż w stałym kontakcie wysokich, w pełni czystych energii i jakości. Pozwala także na obcowanie z czystą prawdą i czystym widzeniem świata takim, jaki jest.

 

Są także tego ciemne strony — rośnie trudność w zaakceptowaniu wibracyjnie Ziemi, która jest mocnych chaosem, niepewną i wciąż, mimo globalnego przebudzenia, w bardzo niskich wibracjach. 

 

Gdy przebywa się w Wielowymiarze zatraca się także poczucie czasu. Dostrajanie się do Wymiarów Wyższych z poziomu własnego ciała, jest jakby podróżą w przyszłość, ponieważ sięga się po wiedzę i jakości, jakie będą dostępne na Ziemi w czasie dla Ziemi przyszłym. Dlatego są to 2 lata, a ja mam poczucie, że minęły dziesiątki, setki lat. 

 

Dzielenie życia między ziemskie, a w Wymiarach Wyższych nie jest tak proste jakby pozornie mogło się wydawać, osobom zafascynowanym, chociażby próbami nawiązywania kontaktów wyższych. 

 

Stała, ścisła współpraca z Energiami Wyższymi wymaga przygotowania na wszelkich polach - fizycznym, energetycznym, duchowym, własnego otoczenia tak, aby być w pełni czystym i gotowym do takiej pracy. To dostosowanie do kontaktu całego ziemskiego życia. Gdy wibracje nawet na chwilę spadają z powodów nawet błahych jak emocja lęku, zdenerwowanie etc. możliwości kontaktu zanikają. Gdy działamy z ego — możliwość kontaktu zanika, etc. W takiej pracy niczego się nie oszuka, nie wejdziemy w to "na pół gwizdka", nie wejdziemy w nią "na pół etatu".

 

Wiele się zmienia w postrzeganiu także drugiego człowieka. Zwiększony poziom świadomości coraz mocniej pozwala patrzeć z poziomu miłości, zrozumienia i akceptacji. Ale ta sama zwiększona świadomość pozwala dostrzegać kłamstwo, fałsz, ego, pobudki niskie. 

Trudniej jest komunikować się z ludźmi, ponieważ nie jest to ten sam wibracyjnie kanał komunikacji. Gdy komunikacja z Wymiarami Wyższymi przebiega z poziomu czystych energii i pełnej prawdy, "wracam" na Ziemię i potrzebuję przefiltrować przez wszelkie uwarunkowania, wzorce, przez które nieświadomie przemawia drugi człowiek, przefiltrować przez ego i niezarządzany umysł, aby móc poczuć, z jaką intencją komunikuje się człowiek. Komunikacja z ludźmi, którzy na swój sposób poprzez niezarządzany umysł są ograniczeni, staje się dużo bardziej wymagająca niż dostrajanie do wysokich wymiarów. 

 

Także kolejny etap, jaki przychodzi to równowaga między życiem na Ziemi a pracą wielowymiarową, aby znaleźć w tym harmonię. Nauka zarządzania własnymi zasobami, umiejętnościami tak, aby potrafić się dostrajać do każdych Istot — zarówno ludzi, jak i Istot Wyższych. To również praktyka i doświadczenie, znaleźć to porozumienie, aby móc żyć w harmonii ze wszystkim, w bardzo dosłownym tego słowa znaczeniu. 

 

Wreszcie pozostaje temat jakości życia. W kontakcie z czystymi energiami percepcja odczuwania jakości energii, ale także materii wzrasta. Wyczucie na poziomie energii, co jest czyste, wysokiej jakości jest proste, naturalne, ale i w materii powstaje podobny aspekt. Odnalezienie jednak na Ziemi produktów w pełni czystych, z którymi wibracyjnie mogę być spójna, jest bardzo trudne, w niektórych sytuacjach, branżach wręcz niemożliwe. Korzystanie z usług o niższych wibracjach wywołuje znaczny dyskomfort. Nie jest to już jedynie kwestia wyboru, kwestia zasad, a pełnego na wszelkich poziomach czucia braku dostrojenia na poziomie częstotliwości do danych produktów, miejsc, usług etc. Co powoduje, że nawet codzienne wybory jak jedzenie, ubrania, kosmetyki stają się czasami trudnymi dylematami i problemami nie do przeskoczenia. W których w pewnym momencie trzeba iść na kompromis, który z poziomu Duszy, energii jest ogromnie niekomfortowy, a i może nieść za sobą konsekwencje obniżenia możliwości dostrajania do Wymiarów Wyższych. 

 

W ciągu ostatnich 2 lat spędziłam setki, właściwie pewnie tysiące godzin ziemskich na pracy wielowymiarowej. Była to wyłącznie praca - intensywna, wymagająca, oczywiście szalenie satysfakcjonująca. W tym czasie nie znalazłam wielu chwil, aby wybrać się w podróże astralne ot, tak, dla przyjemności. Ale na to będzie jeszcze czas :)

Dzięki temu, dziś mogę przekazywać niesamowity, niezwykły zasób wiedzy, energii i jakości Nowej Ery innym ludziom.

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Chcesz otrzymywać ode mnie informację o bieżących publikacjach, programach, kursach i innych?

Zapisz się do newslettera

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie
informacji o publikacjach, warsztatach,
usługach i in., zgodnie z polityką prywatności.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com