Ari_Anna Duszyńska - programy, publikacje, sesje rozwojowe z poziomu oświeconego umysłu. Rozwijanie naturalnej intuicji, droga do siebie, prawdy, poczucia sensu, droga do obfitości życia. Prawdziwa, a także praktyczna i uziemiona duchowość oraz rozwój osobisty i biznesowy Nowej Ery.
02 maja 2023

Życie w prowadzeniu

Moje życie jest piękne.

 

 

 

Ale gdy pomyślę, o ostatnich latach mojego życia, wiem, że gdyby nie moja odwaga do zmian, ciągłe, każdego dnia stawianie się do tego, co należy uzdrowić, czemu się przyjrzeć, dać uwagę, za czym pójść, nie byłoby ono takie. Widzę, jak każda najmniejsza zmiana, za którą pozwalam sobie iść, zmienia momentalnie jakość mojego życia. 

 

Dziś woła, aby przyjrzeć się jakie przekonania jeszcze noszę w temacie pracy, pieniędzy. Mogłabym to odsunąć - bo: "nie mam czasu", "mam ważniejsze sprawy na głowie", "bo mam już dość ciągłej pracy ze sobą".

 

I co się dzieje, gdy nie daję temu uwagi?

Czy to znika?

 

Czy może jak cień kładzie na moim coraz piękniejszym życiu?

Czy nie jest tak, że, jak czemu nie dasz wystarczającej uwagi to i tak będzie wracało?

 

 

Żyjąc w prowadzeniu, nabieram świadomości, że to, co odsuwam, czyli moja niegotowość na zmianę, brak odwagi na pracę, działanie, ma bezpośredni wpływ na obniżenie jakości mojego życia. 

 

Żyjąc w prowadzeniu mam świadomość, że za każdym razem, gdy mówię "może później, jutro, może, gdy będzie lepszy spokojniejszy czas" decyduje się jeszcze dzień, miesiąc, rok nosić ciężar, który już dziś mogłam zdjąć

 

Żyjąc w prowadzeniu widzę, że gdy w tu i teraz stawiam się do tego, co wymaga uwagi — zmiana wzorców, przekonań, decyzje zmieniające życie, zawsze za tym jest coraz większa jakość życia, coraz większy spokój, radość, coraz większa harmonia. 

 

Dziś mam także pełną świadomość, że odsuwanie od siebie tego, co mniej przyjemne i niewygodne to bardzo słaba strategia. To jakbym na własne życzenie chciała, aby moje życie wciąż było takie samo, jak jest. Patrząc z perspektywy czasu, doświadczenia, jak życie zmienia się za każdą moją decyzją, moje życie sprzed lat, roku, nawet miesiąca i tygodnia nie jest tym, co czuje dziś - pięknem, harmonią, upragnionym spokojem.

 

Ale gdy nie widzisz, co Cię czeka za rogiem, wolisz tkwić w tym, co jest, bo znane i bezpieczne — to strategia umysłu. W prowadzeniu masz pełne zaufanie, że to, co woła w tu i teraz, jest dokładnie tym, za czym warto iść.  Jeśli coś Cię woła teraz — wzorzec, przekonanie, któremu warto się przyjrzeć, czy woła coś, za czym warto pójść, nowego, to nie po to, aby wpisać to na listę na kiedyś, tylko aby za tym pójść tu i teraz.

 

Odwaga do zmian i stawianie się do tego, co woła, potrzebuje uwagi na teraz, jest drogą, która wprowadza coraz większą harmonię i spokój w życiu.

 

 

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com