Ari_Anna Duszyńska: misja, biznes, obfitość, Droga do Obfitości®
20 marca 2023

Życie w przepływie i w zgodzie ze sobą.

Poczuj wdzięczność za to, co masz, co posiadasz. 

 

 

 

Przepływ w odniesieniu rzeczy materialnych to bogactwo, które w ludzkiej naturze daje potwierdzenie tego, że ma moc sprawczą, moc manifestacji — jest on tak samo ważny, jak i przepływ i lekkość w każdej innej sferze. 

 

Życie na Ziemi to także materia, nie jedynie sfera ducha czy energii — o tym w rozwoju czasami można zapomnieć. W pogłębionym czuciu siebie, w sferze materii, potrzebujemy czuć się dobrze na tym poziomie, poziomie fizycznym. Potrzebujemy otaczać się pięknymi, dobrej jakości rzeczami materialnymi, które są wysoko energetyczne. Potrzebujemy otulać swoje ciało dobrej jakości, szlachetnymi tkaninami, aby cząsteczki ciała czuły harmonię z cząsteczkami ubrań, które nosisz. Odżywianie wysokowartościowymi potrawami to również jeden z elementów tego, co jest Twoim dobrostanem — równowagą ciała i ducha. 

 

 

W każdym z nas jest poczucie luksusu z poziomu Wyższej Świadomości - nie tej z ego. To poczucie daje coraz mocniejsze zapotrzebowanie otaczania się materią o wysokich wibracjach, otaczaniem się poprzez miejsca, przedmioty, materię ożywioną i nieożywioną. 

 

 

Życie w rozwoju niewiele ma wspólnego z ascezą kojarzoną z ubóstwem, odrzucaniem dóbr materialnych — to błędny wzorzec, który warto wyrzucić z własnego życia. Życie w rozwoju nie powinno wzbudzać pogardy i niechęci wobec bogacenia się — nie jest to spójne z zasadą równowagi energii.

 

 

Jeśli Twoja energia emanuje wysokimi wibracjami, to takie wibracje przyciągasz naturalnie do życia. Przybierają one kształt przyciągania dobrych ludzi, wydarzeń, ale także rzeczy materialnych, które są kompatybilne z Twoją energią

 

 

 

 

Zrób teraz listę tego, co w Twojej codzienności powoduje dyskomfort — być może Twoja szafa wymaga odświeżenia i zainwestowania w dobre jakościowo ubrania. Być może Twoje ciało potrzebuje już od dawna zabiegów zadbania o siebie, być może urlopu, odpoczynku. Być może miejsce, w którym żyjesz - dom, mieszkanie, otoczenie nie sprzyja Tobie. A w działaniach zawodowych? Gdzie chodzisz ze sobą na kompromisy? Co Ci nie służy?

 

Poczuj teraz, co postanawiasz z tym zrobić? Gdzie możesz realnie już dziś wpłynąć na swoje nawyki, na otoczenie, na siebie. Zapisz to, jak postanawiasz to zmienić. 

 

 

Poczuj z poziomu ciała energetycznego, a z poziomu umysłu zaakceptuj, że w energii wszystko dąży do równowagi. Jeśli w Twojej codzienności są elementy o niższych wibracjach, w sposób naturalny zaniżają Twoją energię i proporcjonalnie wpływają na stan Twojego przepływu w życiu — to ważne, aby to zrozumieć. 

 

 

To jest bardzo prosty mechanizm, w który wystarczy wnieść nieco świadomości i samoobserwacji, aby widzieć, gdzie w codziennym życiu mogą pojawiać się blokady w przepływie. 

 

 

 

 

 

Fragment nowo powstającego programu.

 

 

Ari_Anna Duszyńska

 

 

Platforma

Logowanie

Intuicja, Dusza, prowadzenie duchowe, duchowość

 

Zapisz się do newslettera i odbierz bezpłatny e-book z wyjątkową medytacją

 

Głos Intuicji.

10 elementów życia w zgodzie

z Twoim wewnętrznym głosem.

 

Imię
E-mail:
Zapisując się, wyrażam zgodę na wysyłanie informacji o publikacjach, warsztatach, usługach i in., zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować.


Zapisuję się
Zapisuję się
Dziękuję, życzę miłego dnia :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

 

 Ari_Anna Duszyńska 2023

Anna Duszyńska

+48 538 524 644

ariannaduszynska@gmail.com